Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Цивільний захист

07 Липня, 2022 р., 10:42
Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України дає відповіді на найпоширеніші запитання українців щодо протидії загрозам у кіберпросторі, безпечного користування телефонами, інтернетом та інші.
27 Лютого, 2022 р., 18:30
У Державній службі України з надзвичайних ситуацій повідомили, що за допомогою СМС-повідомлень буде налагоджене оперативне інформування про актуальну ситуацію абонентів Київстар у всіх куточках України.
27 Лютого, 2022 р., 18:29
Вумовах воєнного стану важливо мати перевірене зручне сховище, де треба перебувати в оголошений період. Окрім теплих речей та продуктів, необхідно взяти з собою аптечку для побутових потреб. Складіть її в спеціальну сумку або косметичку, інформує ДУ «Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ».
 
23 Лютого, 2022 р., 09:39
Правила поведінки по збереженню власного життя у натовпі під час масових заходів ( .pdf , 78.93 Кб )
 
23 Лютого, 2022 р., 09:28
Відповідно до Кодексу цивільного захисту захисними спорудами цивільного захисту є інженерні споруди, які призначені для захисту населення від впливу небезпечних факторів, що виникають внаслідок надзвичайних ситуацій, воєнних дій або терористичних актів. Згідно ст. 32 Кодексу до захисних споруд цивільного захисту належать сховища та протирадіаційні укриття.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора