Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Відділ «Косівське бюро правової допомоги» Коломийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

15 Вересня, 2022 р., 14:31
Законодавством України з метою забезпечення доступності та спрощення нотаріальної діяльності в умовах воєнного стану надано право командирам (начальникам) військових формувань (органів, установ) або іншій уповноваженій таким командиром (начальником) особі вчиняти певні нотаріальні дії. Так, вони мають право посвідчувати довіреності та заповіти військовослужбовців Збройних Сил України та інших утворених, відповідно до законів військових формувань, працівників правоохоронних спеціальних органів, органів цивільного захисту, які залучаються до стримування збройної агресії іноземної держави.
23 Червня, 2022 р., 15:15
Після вторгнення росії на територію України жителі нашої країни змушені покидати рідні домівки, близьких, евакуюватися у безпечніші регіони, переховуватися у бомбосховищах та всіма можливими способами захищати свої життя.
15 Червня, 2022 р., 08:42
Вторгнення російських військ на територію нашої країни спричинило появу великої кількості осіб, які були вимушені покинути свої домівки та переміститися до безпечних регіонів. Громадяни України, які виявили бажання надати безоплатно прихисток внутрішньо переміщеним особам (ВПО) можуть отримати від держави компенсацію витрат за тимчасове розміщення таких осіб, які перемістилися у період воєнного стану. Більш детально про те, хто має право на компенсацію витрат та куди необхідно звертатись, перелік необхідних документів та особливості її надання розповідає юристка Галицького бюро правової допомоги Ольга Гелемей.
10 Травня, 2022 р., 10:22
Організатор конкурсу — Координаційний центр з надання правової допомоги.
18 Квітня, 2022 р., 15:43
Під час війни у людей виникає безліч правових питань, на які потрібні швидкі відповіді. Серед них:
18 Лютого, 2022 р., 14:29
До відділу «Косівське бюро правової допомоги» Коломийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернувся учасник бойових дій Володимир.
26 Січня, 2022 р., 13:03
В умовах впровадження ринку землі важливе значення має набуття права власності на земельні ділянки. Спадкування земельної ділянки є одним з найпоширеніших способів набуття права власності на земельні ділянки. Тому варто детально розібратися саме в порядку спадкування земельної ділянки.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора