Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Співчуття

21 Січня, 2023 р., 12:33
Колектив працівників Косівської районної державної адміністрації висловлює найщиріші співчуття керівнику апарату районної державної адміністрації Іванишин Ірині Іллівні з приводу непоправної втрати – смерті батька Іванишина Іллі Миколойовича. 
18 Січня, 2023 р., 14:40
Колектив працівників Косівської районної державної адміністрації висловлює найщиріші співчуття родині та близьким з приводу непоправної втрати – смерті  сотенного УПА, легендарного Мирослава Симчича.
29 Серпня, 2022 р., 11:00
Колектив працівників Косівської районної державної адміністрації висловлює найщиріші співчуття начальнику відділу з питань мобілізаційної, оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Володимиру Зузяку з приводу непоправної втрати – смерті бабусі.  Важко знайти такі слова, які б змогли полегшити душевну біль від втрати рідної людини… Царство Небесне та земля покійній пухом. Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи. Вічна пам’ять…
15 Серпня, 2022 р., 09:49
Колектив працівників Косівської районної державної адміністрації висловлює найщиріші співчуття головному спеціалісту – уповноваженій особі з питань запобігання та виявлення корупції сектору з питань правової роботи,  запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації Євдокії Ватаманюк з приводу непоправної втрати – смерті бабусі. Поділяємо Ваш біль та глибоко сумуємо разом з Вами. Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту скорботи за дорогою для Вас людиною. Вічна пам’ять.
13 Червня, 2022 р., 11:52
Колектив працівників Косівської районної державної адміністрації висловлює найщиріші співчуття начальнику відділу забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування Косівської райдержадміністрації Тарасові Соколюку з приводу непоправної втрати – смерті бабусі.
31 Січня, 2022 р., 14:34
Відійшов у вічність Михайло Васильович Магун, колишній директор Косівського ліцею ім. Ігоря Пелипейка…
22 Січня, 2022 р., 18:37
Відійшов у засвіти колишній заступник голови Косівської районної державної адміністрації Василь Васильович Крушняк... Висловлюємо щирі співчуття сім'ї, родині та близьким покійного. Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи. Нехай світла пам'ять про Василя Васильовича назавжди залишиться у серцях близьких та знайомих, а Всевишній подарує покійному вічне життя та спокій. Вічна пам'ять...
14 Січня, 2022 р., 11:56
Косівська районна державна адміністрація висловлює глибоке співчуття з приводу смерті Світлани Ватаманюк, яка потерпіла у пожежі у Косівській центральній районній лікарні.
29 Грудня, 2021 р., 13:28
Голова райдержадміністрації Наталія Кучма висловила співчуття родинами загиблих через пожежу у КНП «Косівська центральна районна лікарня» та побажала швидкого одужання постраждалим.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора