Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Оборонна робота

28 Березня, 2022 р., 14:02
Триває широкомасштабне вторгнення Росії в Україну. У перший день російсько-української війни, 24 лютого, Президент України – Верховний Головнокомандувач ЗС України Володимир Зеленський видав Указ «Про загальну мобілізацію». Відтоді аби боронити свою країну від російського агресора, до територіальних центів комплектування та соціальної підтримки прийшли десятки тисяч наших співвітчизників. Це колишні військові, зараховані до оперативного резерву першої черги, громадяни, які підлягають мобілізації, та добровольці.
23 Березня, 2022 р., 17:07
ОФІСОМ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПРОКУРОРА створено головну платформу збору доказів злочинів РФ - warcrimes.gov.ua
21 Березня, 2022 р., 09:34
Офіс Генерального прокурора разом з українськими та міжнародними партнерами створив онлайн ресурс (https://warcrimes.gov.ua) для належного документування воєнних злочинів та злочинів проти людяності, скоєних російською армією в Україні.
16 Березня, 2022 р., 11:25
Вумовах воєнного стану, який діє на території України з 24 лютого, окремої актуальності набуває питання проведення загальної мобілізації.
25 Лютого, 2022 р., 09:15
На електронні адреси громадян надходять листи з прикріпленими файлами невизначеного характеру. Не виключено розсилки подібних повідомлень в месенджери. Ворожі сили мають на меті отримати доступ до електронних пристроїв українців для збору великого масиву інформації!
24 Лютого, 2022 р., 08:39
Шановні громадяни!

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора