Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Районний сектор філії ДУ «Центр пробації»

26 Вересня, 2022 р., 13:11
На базі Косівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Івано-Франківській області сектором «Косівське бюро правової допомоги» проведено семінар на тему: «Ранній доступ осіб до безоплатної правової допомоги на всіх стадіях кримінального процесу».
29 Червня, 2022 р., 16:20
Начальником Косівського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» в Івано-Франківській області майором внутрішньої служби Денисом Філіповичем спільно з працівниками сектору ювенальної превенції Косівського РВП ГУНП в Івано-Франківській області здійснено перевірку по місцю проживання неповнолітнього засудженого. Під час перевірки обстежено умови проживання неповнолітнього та проведено відповідну профілактичну бесіду з самим неповнолітнім.
01 Червня, 2022 р., 14:26
1 червня в Україні відзначаємо Міжнародний день захисту дітей. Цей день запроваджений з метою привернення уваги до проблем дотримання прав і охорони здоров'я дитини.  Міжнародний день захисту дітей в Україні святкуємо з 1998 року після підписання Президентом України Указу №568/98 «Про день захисту дітей».
18 Лютого, 2022 р., 15:08
На виконання Плану пріоритетних заходів Державної установи «Центр пробації» на 2022 рік щодо розширення видів громадських робіт з урахуванням потреб громади, 18.02.2022 року начальником Косівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Івано-Франківській області Денисом ФІЛІПОВИЧЕМ, проведено робочу зустріч з головою Яблунівської селищної ради Юрієм КОВАЛЕМ, заступником голови селищної ради Михайлом МЕЛЬНИЧУКОМ та з керівником Комунального підприємства "ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ЯБЛУНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ" Юрієм ФИЛИЩУКОМ.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора