Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Районний сектор філії ДУ «Центр пробації»

ЩО ТАКЕ ПРОБАЦІЯ?

5 лютого 2015 року Верховною радою України прийнято Закон України №160 – VIII «ПРО ПРОБАЦІЮ». Цю дату прийнято вважати професійним святом працівників уповноважених органів з питань пробації.

ЩО ТАКЕ ПРОБАЦІЯ?

Пробація – це система наглядових та соціально-виховних заходів, що застосовуються за рішенням суду до засуджених, виконання певних видів кримінальних покарань не пов’язаних з позбавленням волі та забезпечення суду інформацією, що характеризує особу обвинуваченого.

Суб’єктами пробації є особи, які обвинувачуються у вчиненні злочину та стосовно яких отримано ухвалу суду про складення досудової доповіді, а також особи визнані винними у вчиненні кримінального правопорушення вироком суду та яким призначено покарання у виді, штрафу, позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю, громадських та виправних робіт, також особи звільнені від призначеного покарання з випробуванням.

Також на органи пробації покладено виконання адміністративних стягнень у виді громадських, виправних та суспільно корисних робіт.

Метою пробації є забезпечення безпеки громади, шляхом виправлення засуджених, а також запобігання вчинення ними повторних кримінальних правопорушень.

Завдяки Збройним силам України, робота Косівського районного сектору пробації, під час воєнного стану мало чим відрізняється від роботи в мирний час.

В своїй роботі Косівський районний сектор філії Центру пробації в Івано-Франківській області тісно взаємодіє із судовими та правоохоронним органами, територіальними громадами, службою зайнятості, Центром надання безоплатної правової допомоги.

Повноваження Косівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Івано-Франківській області поширюються на 5 територіальних громад Косівського району: 

  • Косівська міська рада;
  • Яблунівська та Кутська селищні ради;
  • Рожнівська та Космацька сільські ради.
02 Грудня, 2022 р., 09:07
01.12.2022 з нагоди відзначення 300-річчя від дня народження Григорія Сковороди, працівниками Косівського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» в Івано-Франківській області, проведено для осіб, які засуджені до покарань не пов’язаних з позбавленням волі та перебувають на обліку уповноваженого органу з питань пробації лекцію на тему: «Творча та громадська діяльність Григорія Сковороди».
26 Вересня, 2022 р., 13:11
На базі Косівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Івано-Франківській області сектором «Косівське бюро правової допомоги» проведено семінар на тему: «Ранній доступ осіб до безоплатної правової допомоги на всіх стадіях кримінального процесу».
29 Червня, 2022 р., 16:20
Начальником Косівського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» в Івано-Франківській області майором внутрішньої служби Денисом Філіповичем спільно з працівниками сектору ювенальної превенції Косівського РВП ГУНП в Івано-Франківській області здійснено перевірку по місцю проживання неповнолітнього засудженого. Під час перевірки обстежено умови проживання неповнолітнього та проведено відповідну профілактичну бесіду з самим неповнолітнім.
01 Червня, 2022 р., 14:26
1 червня в Україні відзначаємо Міжнародний день захисту дітей. Цей день запроваджений з метою привернення уваги до проблем дотримання прав і охорони здоров'я дитини.  Міжнародний день захисту дітей в Україні святкуємо з 1998 року після підписання Президентом України Указу №568/98 «Про день захисту дітей».
18 Лютого, 2022 р., 15:08
На виконання Плану пріоритетних заходів Державної установи «Центр пробації» на 2022 рік щодо розширення видів громадських робіт з урахуванням потреб громади, 18.02.2022 року начальником Косівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Івано-Франківській області Денисом ФІЛІПОВИЧЕМ, проведено робочу зустріч з головою Яблунівської селищної ради Юрієм КОВАЛЕМ, заступником голови селищної ради Михайлом МЕЛЬНИЧУКОМ та з керівником Комунального підприємства "ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ЯБЛУНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ" Юрієм ФИЛИЩУКОМ.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора