Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Вакцинація

07 Червня, 2022 р., 14:09
Від початку війни, яку розгорнув російських окупант, в нашу область приїхали понад 143 тисячі внутрішньо переміщених осіб. Великі скупчення людей сприяють поширенню інфекційних хвороб.
06 Червня, 2022 р., 09:39
Війна змінила плани кожного українця, проте навіть у цей час ми маємо пам'ятати про власне здоров'я.
17 Травня, 2022 р., 10:49
Українські медики не тільки рятують наших героїв-захисників, а й продовжують турбуватись про кожного з нас щодня, приймаючи пологи в лікарнях та укриттях, консультуючи в клініках і онлайн з будь-якої точки країни та допомагаючи тим, хто цього потребує.
23 Лютого, 2022 р., 13:10
На Прикарпатті спостерігається стабільна ситуація та зниження захворюваності на COVID-19. Кількість людей, яких виписують з лікарень, ув рази переважає кількість госпіталізованих. Проте, коронавірус мутує, тому тільки вакцинація є надійним захистом від важкого перебігу та ускладнень від цього небезпечного захворювання. На цьому наголошували сьогодні на щоденному брифінгу заступниця голови обласної державної адміністрації Людмила Сірко, заступник директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Володимир Дзьомбак та регіональний координатор із вакцинації в області Микола Стовбан.
18 Лютого, 2022 р., 14:04
Про захворюваність прикарпатців на  COVID-19, хід вакцинальної кампанії та стан надання медичної допомоги хворим на коронавірусну хворобу йшлося під час пресбрифінгу, який відбувся під керівництвом заступниці голови  обласної державної адміністрації Людмили Сірко, директора департаменту охорони здоров’я ОДА Ігоря Дмитренка та заступниці генерального директора ДУ «Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ» з питань дослідження біологічних факторів Тетяни Джус.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора