Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Держенергонагляд

18 Січня, 2023 р., 14:03
У складний час масштабних авіаційних ударів рф, коли є пошкодження об’єктів електричних мереж, необхідно мінімізувати інші ситуації, що загрожують життю, безпеці і здоров’ю людей.
06 Грудня, 2022 р., 09:21
Після масованого ракетного удару агресора по енергетичній інфраструктурі України в багатьох регіонах електрика подається погодинно. Саме в цей час всі намагаються скористатися можливістю розв’язати поточні проблеми: прибратися, попрати, попрасувати тощо. Тобто, використовують потужні електроприлади. Крім того, в осінньо-зимовий період навантаження на електромережі підвищується в рази. Основна причина – скорочення світлового дня й активне використання опалювальних приладів. Електропроводка в квартирах і будинках зазвичай розрахована на споживання 1,5-5 кВт. Якщо навантаження перевищує норми, то можуть бути аварійні вимкнення цілих будинків або навіть кварталів.
21 Листопада, 2022 р., 10:32
Після масштабних ракетних обстрілів енергетичної інфраструктури з боку агресора оператор системи передачі НЕК «Укренерго» та оператори систем розподілу (обленерго) застосували графіки аварійних та погодинних відключень споживачів від електропостачання.
26 Вересня, 2022 р., 10:49
На сьогоднішній день питання впровадження енергозберігаючих практик у повсякденному житті набуває дедалі більшої актуальності. Відтак, серед населення наразі гостро постає питання щодо енергозбереження та, відповідно, економії енергоресурсів, у тому числі споживання електроенергії. Адже це не лише економічна вигода для споживачів та зменшення навантаження на електричні мережі, а також збереження довкілля для наших нащадків.
 
14 Вересня, 2022 р., 10:55
Держенергонагляд продовжує розглядати звернення споживачів з питань електроенергетики. Так, за 8 місяців 2022 року інспекцією опрацьовано 1 423 звернення споживачів (замовників) електричної енергії з питань електроенергетики. З них 1 250 звернень від громадян та 173 звернення від юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.
 
12 Вересня, 2022 р., 14:08
Відновлення електропостачання через пошкодження об’єктів електричних мереж або їх складових внаслідок бойових дій важливий етап для сталого функціонування енергосистеми. Тому, представники Держенергонагляду продовжують здійснювати огляд пошкоджених об’єктів електроенергетики.
01 Вересня, 2022 р., 13:52
1 вересня відзначається День знань. У багатьох країнах світу, і в України зокрема, діти йдуть до навчальних закладів. Тому саме заздалегідь варто нагадати малечі та школярам про важливі навички, які зроблять навчальний процес і перерви більш безпечними.
22 Серпня, 2022 р., 10:28
Зметою забезпечення надійного та сталого функціонування систем теплопостачання та теплоспоживання Держенергонагляд проводить активну роботу щодо оцінки підготовки енергетичних господарств суб’єктів відносин у сфері теплопостачання до роботи в опалювальний період 2022 - 2023 років (далі – ОП).
17 Серпня, 2022 р., 14:30
Кабінет Міністрів України постановою від 12 серпня 2022 року № 899 вніс зміни до Положення про Державну інспекцію енергетичного нагляду України.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора