Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Богдан Футерко відвідав Кутську територіальну громаду

Дата: 29.12.2021 13:37
Кількість переглядів: 299

Фото без описуУвівторок, 28 грудня, відбувся візит моніторингової робочої групи для контролю реалізації проєктів, які фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг, утвореної відповідно до розпорядження облдержадміністрації від 5 серпня 2021 року №297.

Фото без опису

Заступник голови обласної державної адміністрації Богдан Футерко проінспектував готовність відкриття ЦНАПу у Кутській територіальній громаді та акцентував увагу на тому, що однією з умов отримання субвенції було зобов’язання громади забезпечити позначенням приміщення ЦНАПу «Центр Дії». Він також перевірив дотримання вимог безбар’єрності до соціальної інфраструктури для людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення відповідно до державних будівельних норм. Посадовець зауважив, що усі об’єкти громадського призначення, зокрема ЦНАПи, повинні мати візуальну інформацію про розташування місць та послуг, пристосованих для людей з інвалідністю. Інформація має бути представлена відповідними піктограмами та символами.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Зазначимо, що відповідно до розпорядження Кабінету міністрів України від 09.06.2021 2021 р. № 619-р «Про розподіл у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг» для утворення ЦНАП Кутської селищної ради з державного бюджету спрямовано 1 252,634 тис. грн.

Більше фото тут.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора