Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Руслан Савчук призначений головним державним санітарним лікарем Івано-Франківщини

Дата: 05.01.2022 11:51
Кількість переглядів: 267

Фото без описуПерший робочий день у новому році розпочався із вручення контрактів новопризначеним керівникам обласних Центрів контролю та профілактики хвороб МОЗ України. Сьогодні 12 регіонів, а саме Київська, Вінницька, Луганська, Харківська, Хмельницька, Івано-Франківська, Волинська, Чернівецька, Рівненська, Кіровоградська та Тернопільська області отримали в одній особі керівників центрів та головних державних санітарних лікарів областей. Це черговий крок у перезавантаженні системи протиепідемічного захисту нашої країни.

Додамо, що керівником обласного Центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, головним державним санітарним лікарем Івано-Франківської області призначений Руслан Савчук.

Створення нової мережі центрів контрою та профілактики хвороб – це рішення, яке дозволить поєднати сильні сторони централізованих та децентралізованих систем забезпечення контролю над хворобами та епідемічного благополуччя населення. Через модель функціонування мережі таких центрів у кожній області забезпечуватиметься моніторинг за показниками здоров’я населення, будуть оцінені ризики та підготовлені цінні вказівки і рекомендації органам місцевого самоврядування та суб’єктам господарювання без постійного втручання в їх автономну діяльність. Це дозволить оперативно реагувати на будь-які виклики в сфері громадського здоров’я. І працівники центрів уже демонструють таку оперативність у період пандемії COVID-19.

Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко зауважив, що від новопризначених керівників очікує активної роботи у напрямку захисту населення від інфекційних та неінфекційних хвороб, епідеміологічного нагляду, а також посилення профорієнтаційної роботи серед студентів медичних вузів. Завдяки цьому новостворені центри, переконаний міністр, знову матимуть можливості для розвитку, технічного удосконалення та повернуть престиж професії і довіру громадян.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора