Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Мій вибір – моє майбутнє

Дата: 08.02.2022 10:36
Кількість переглядів: 279

Фото без опису
Перед кожним випускником школи постає питання ким бути, яку професію чи спеціальність обрати, з чого почати, в якій сфері діяльності себе реалізувати.

Саме з цією метою 4 лютого 2022 року Косівською районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено профорієнтаційний тренінг онлайн «Мій вибір – моє майбутнє» для школярів дев’ятого класу Соколівської гімназії.

Начальник відділу активної підтримки безробітних Юрій Думенчук наголосив на важливості обгрунтованого та свідомого професійного вибору, повідомив учням, що існує формула вибору професії, яка складається з 3 важливих складових («Хочу. Можу. Треба»), яку учні успішно засвоїли, наголосив на помилках при виборі професії. Старшокласники зрозуміли, що від вибору майбутньої професії залежить подальше успішне самоствердження й розвиток індивідуальності, можливість реалізації творчого потенціалу.

Фото без описуШколярі ознайомились з електронними сервісами, де можна пройти профорієнтаційне тестування дистанційно, а саме: «Платформа з профорієнтації та розвитку кар’єри» (https://profi.dcz.gov.ua), там можна скористатись 10-ма тестовими методиками на визначення стресостійкості та адаптативності, здатності до логічного мислення, комунікації та організаторських здібностей, схильності до підприємницької діяльності, аналітичних здібностей до певного виду професійної діяльності; «Освітній портал Державної служби зайнятості» (https://skills.dcz.gov.ua), де можна пройти Тест на визначення компетенцій для роботи в ІТ сфері; на платформі «Моя професія: консультаційна мережа» (https://mprofession.com.ua)

По закінченні профорієнтаційного заходу, профконсультант та учні були задоволені своєю взаємною співпрацею та покладають надії, що вона принесе успішний результат в майбутньому для кожного школяра зокрема та суспільства в цілому.

На всі свої запитання школярі отримали вичерпні відповіді.

Начальник відділу
ктивної підтримки безробітних
Ю.М. Думенчук


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора