Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

До уваги волонтерських та благодійних організацій!

Дата: 08.04.2022 14:11
Кількість переглядів: 674

Фото без опису
В Івано-Франківській області працює Координаційний центр з питань міжнародної гуманітарної допомоги (далі – Центр), метою роботи якого є залучення міжнародної підтримки задля національної безпеки та оборони країни, цивільного захисту населення у зв’язку із військовою агресією російської федерації.

Отриману гуманітарну допомогу Івано-Франківська обласна військова адміністрація централізовано з Офісом Президента України доставляє до постраждалих регіонів України та до місць, де ведуться бойові дії. Водночас на адресу Центру щодня надходять звернення від громадських об’єднань, територіальних громад та воєнізованих формувань із різних областей України. У зв’язку з тим, що Центр не має можливості задовольнити всі гуманітарні потреби одразу у всіх регіонах, ми оприлюднюємо інформацію про запити на гуманітарну допомогу, які офіційно поступили до Івано-Франківської обласної військової адміністрації за посиланням: https://cutt.ly/QFiCYpg

Запрошуємо волонтерів та благодійні організації долучитися до надання гуманітарної допомоги військовослужбовцям і цивільним на територіях, які постраждали внаслідок вторгнення російської армії, відповідно до їхніх звернень.

У разі зацікавлення та для отримання детальнішої інформації про отримувача допомоги, визначення актуальності потреби, просимо контактувати з представниками Центру: Телефон гарячої лінії (Viber, WhatsApp, Telegram): +38 (093) 516 59 29. Електронна пошта для листування: aid.ifoda@gmail.com. Створено групи: Група WhatsApp: Aid IF ODA Telegram-канал: https://t.me/aidifoda

До нас поступає багато звернень про надання гуманітарної допомоги із різних областей та міст.  Наша облдержадміністрація закріплена за однією областю. Тому ми створили посилання, де оприлюднюються ці звернення та потреби у допомозі, щоб волонтери, громадські організації мали інформацію кому і куди відправляти гуманітарну допомогу. Перед цим ми два такі звернення надіслали волонтерам і вони швидко організували допомогу до Обухова та Києва.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора