Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

До уваги суб’єктів господарювання!

Дата: 13.05.2022 14:32
Кількість переглядів: 390


У цей непростий для всіх час, для підтримки бізнесу та економіки держави,  на території Прикарпаття в штатному режимі працює Івано-Франківська регіональна державна лабораторія Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Ця установа ще з 2010 року акредитована НААУ на проведення мікробіологічних, мікологічних, радіологічних, хіміко-токсикологічних випробувань зразків продукції та сировини тваринного, рослинного і біотехнологічного походження; мікробіологічних, фізико-хімічних досліджень води питної, виявлення генетично-модифікованих організмів (ГМО), проведення патоморфологічних, вірусологічних, імунологічних, паразитологічних досліджень, бактеріологічних випробувань грунтів, піску, повітря робочої зони та приміщень, параметрів мікроклімату. Також на проведення лабораторних досліджень (випробувань) патологічного матеріалу для виявлення вірусу пташиного грипу та хвороби Ньюкасла методом полімеразної ланцюгової реакції в режимі реального часу. А ще виявлення антигену вірусу гепатиту А, антигену ротавірусу та норовірусів геногруп І і ІІ у воді питній, стічній та відкритих водоймах.

З 2019 року лабораторія уповноважена Держпродспоживслужбою на проведення досліджень для цілей державного контролю. В 2021 році установа підтвердила свою компетентність, отримала атестат про акредитацію, що зареєстрований у Рeєcтрi  від 11.05.2021 р. за № 20100  згідно стандарту ДСТУ EN ISO/IEC 17025:2019 (ISO/IEC 17025:2017, IDT).

 Суб’єкти господарювання мають змогу звернутися до Івано-Франківської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби за послугами з проведення лабораторних досліджень:

•      для підтвердження стану здоров’я тварин, 

•      з лабораторних випробувань щодо відповідності за показниками безпечності та якості харчових продуктів, кормів, зокрема,  при здійсненні імпортно-експортних операцій,

•      з визначення хімічних речовин у повітрі робочої зони, атмосферному повітрі, повітрі житлових і громадських приміщень,

•      з вимірювання рівня шуму, вібрації, електричного та магнітного полів на робочих місцях, відкритих майданчиках, сельбищній території, житлових приміщеннях та громадських спорудах

Також в Івано-Франківську регіональну державну лабораторію Держпродспоживслужби можна звернутися за проводенням мікроструктурного аналізу м’ясних продуктів та визначення вмісту тригріцеридів (чистоти молочного жиру) у молоці та молокопродуктах, з метою попередження введення в оману споживачів.

Адреса для електронного листування: [email protected]

Приймальня директора: тел/факс (0342) – 54 74 18, тел. (0342) 75 47 31


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора