Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

В Держпродспоживслужбі  під час онлайн-семінару обговорили питання дотримання  законодавства у сфері реклами

Дата: 30.06.2022 16:25
Кількість переглядів: 243


29 червня 2022 року фахівцями управлінням захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в  Івано-Франківській області проведено онлайн-семінар на тему: «Особливості рекламування деяких видів товару, контроль та відповідальність». Участь у семінарі взяли рекламодавці, виробники та розповсюджувачі реклами області.

В ході семінару було розглянуто ряд важливих питань:

  • Загальні вимоги до реклами.
  • Рекламування лікарських засобів, медичної техніки, медотів профілактики, діагностики, лікування і реабілітації.
  • Реклама алкогольних напоїв та тютюнових виробів, знаків для товарів і послуг, інших об’єктів права інтелектуальної власності, під якими випускаються алкогольні напої та тютюнові вироби.
  • Реклама азартних ігор, зброї та фінансових послуг.
  • Реклама об’єктів будівництва, будівель, приміщень.
  • Відповідальність за недотримання вимог законодавства про рекламу.

Особливу увагу приділено змінам до Закону України «Про рекламу», в т.ч. визначенням дискримінаційної реклами та дискримінаційної реклами за ознакою стаття, а також відповідальності за неподання, несвоєчасне подання або подання завідомо недостовірної інформації щодо розповсюдженої реклами.

Крім цього, учасники семінару мали змогу отримати відповіді на найбільш проблемні питання, які виникають під час виробництва та розповсюдження рекламної продукції.

Нагадуємо: у випадках, коли реклама розповсюджується з порушенням вимог Закону України «Про рекламу», або з метою отримання консультацій слід звертатись до Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за тел.(0342)559617.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора