Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Світлана Онищук: Стимулюючи розвиток деревообробної галузі, ми дамо поштовх для індустріалізації цілого регіону

Дата: 08.07.2022 10:13
Кількість переглядів: 166

Фото без опису
Таку думку сьогодні під час засідання «круглого столу» «За ринок деревини», який відбувся у рамках проєкту «Українське меблеве економічне диво», висловила голова обласної військової адміністрації Світлана Онищук.

Фото без опису

Очільниця області зазначила, що Івано-Франківщина є однією із найбільш лісистих областей в Україні і свого часу була флагманом деревообробної галузі. Тому сьогодні, коли безпекова ситуація в регіоні є відносно спокійною, пріоритетним завданням для області є зосередження усіх можливостей та ресурсів для створення умов щодо розвитку економіки, роботи підприємств, створення нових виробництв.

«З початку повномасштабного вторгнення російських військ перед підприємствами, які працюють у деревообробці та меблевій галузі області, з’явилося чимало проблем, серед яких підвищення вартості сировини та недостатня кількість працівників тощо. Деякі з них були змушені припинити роботу. Однак у травні цього року великі промислові підприємства з виробництва деревностружкових і деревноволокнистих плит все ж таки відновили свою діяльність», - зазначила Світлана Онищук.

Фото без опису

Керівниця області відзначила, що жоден бізнес не розвивається поодинці. І якщо надати потужний імпульс деревообробці,– в результаті можна отримати десятки суміжних та супутніх великих та маленьких виробництв, які будуть заповнювати зростаючу потребу у допоміжних товарах та послугах. Таким чином, відбудеться індустріалізація регіону та перехід до кращих європейських практик ведення економіки.

«Згідно з програмою релокації бізнесу, активним учасником якої є Івано-Франківська обласна військова адміністрація, опрацьовуються заявки промислових підприємств, що спеціалізуються на виробництві меблів та надаються пропозиції для відновлення роботи на нових локаціях. Наша область має надзвичайний потенціал та хорошу автентичну історію створення натуральних дерев’яних меблів та виробів повсякденного вжитку», - наголосила керівниця Прикарпаття.

Фото без опису

Під час засідання, в якому взяли участь народні депутати України, було презентовано концепцію проєкту «Українське меблеве економічне диво» та обговорено ефективні шляхи реформування лісового сектору як основи для розвитку деревообробної і меблевої галузей, а також питання роботи державних лісогосподарських підприємств, функціонування ринку деревини, реалізації лісоматеріалів у воєнний час.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора