Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Людмила Сірко: За підтримки «Фундації Дім Рональда МакДональда» в Україні прикарпатським лікувальним закладам передали VAC-апарати, багатофункціональні ліжка і комплекти меблів

Дата: 11.07.2022 21:44
Кількість переглядів: 129


Івано-Франківська обласна військова адміністрація налагодила тісну співпрацю з багатьма благодійними організаціями, які надають гуманітарну допомогу для внутрішньо переміщених осіб. Сьогодні в області працюють представники «Фундації Дім Рональда МакДональда» в Україні.

Заступниця голови обласної державної адміністрації Людмила Сірко спільно із представниками Фундації та релігійної організації «Релігійне Управління Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів в Україні» побували у лікувальних установах обласного центру. Для КНП «Івано-Франківський обласний перинатальний центр Івано-Франківської обласної ради» благодійники передали два VAC-апарати, призначенні для проведення вакуумної терапії у післяопераційному періоді. КНП «Міський клінічний перинатальний центр Івано-Франківської міської ради» отримав від благодійників багатофункціональні ліжка та комплекти меблів для облаштування у гінекологічному відділенні п’яти палат і відпочинкової зони, а КНП «Обласна дитяча клінічна лікарня центр Івано-Франківської обласної ради» - VAC-апарат для лікування маленьких пацієнтів.

Людмила Сірко оглянула приміщення, де тривають ремонтні роботи, і де будуть облаштовані місця для лікування та відпочинку породіль, у тому числі ВПО.

«Ми розпочали співробітництво із Фундацією із забезпечення продуктовими наборами потребуючих. Сьогодні змінюються напрямки співпраці. Донори надають нам меблі для покращення умов перебування ВПО у лікувальних установах та закладах соціальної сфери області, а також фінанси для проведення поточних і капітальних ремонтів у закладах довготривалого перебування переселенців, - зазначила у коментарі для засобів масової інформації Людмила Сірко. - Ми вдячні нашим міжнародним партнерам за надану гуманітарну допомогу та просимо долучатися до забезпечення житлом людей, які втратили свої домівки через бойові дії, облаштування приміщень для паліативних хворих та задоволення інших гуманітарних потреб».

Додамо, що «Фундація Дім Рональда МакДональда» в Україні загалом передасть прикарпатським лікувальним закладам 13 VAC-апаратів, багатофункціональні ліжка і комплекти меблів.

Більше фото тут.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора