Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

«Виходь на світло!»: Інформаційна кампанія від управління Держпраці в області

Дата: 19.07.2022 10:49
Кількість переглядів: 235

Фото без опису
З метою забезпечення зростання кількості осіб, охоплених соціальним страхуванням, та з урахуванням Національного плану зниження рівня незадекларованої праці на 2022 рік управління Держпраці в Івано-Франківській області на виконання доручення Державної служби України з питань праці, проводить інформаційну кампанію «Виходь на світло!» із залученням державних органів та соціальних партнерів.

 

В умовах повномасштабної війни одним з головних чинників для перемоги є підтримка держави, яка всі свої можливості спрямовує на забезпечення Збройних сил України. Сплата податків важлива як ніколи. Задекларована праця – це шлях до вільної, незалежної, економічно сильної держави.

Кампанія «Виходь на світло!» – це черговий крок до формування у суспільства розуміння важливості оформлення трудових відносин. Кампанія реалізовується за підтримки проекту ЄС-МОП «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці». Більше інформації можна дізнатися на сайтах Держпраці: https://dsp.gov.ua/ та   www.pratsia.in.ua

Фото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора