Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Людмила Сірко взяла участь у відкритті семінару «Креативне підприємництво для внутрішньо переміщених осіб»

Дата: 19.07.2022 17:02
Кількість переглядів: 172

Фото без опису
Сьогодні заступниця голови обласної державної адміністрації Людмили Сірко взяла участь у відкритті семінару «Креативне підприємництво для внутрішньо переміщених осіб», який проходив в Університеті Короля Данила. 

Фото без опису

Розробник проєкту проректор ІФНТУНГ, доктор технічних наук, професор кафедри енергетичного менеджменту та технічної діагностики ІФНТУНГ, співзасновник Наукового містечка «Нова Енергія» Максим Карпаш презентував даний проєкт присутнім, серед яких були внутрішньо переміщені особи та мешканці Івано-Франківщини. Цей проєкт має на меті проведення проєктно-орієнтованого навчання для внутрішньо переміщених осіб у сфері креативного підприємництва, організація презентації та підтримка їх бізнес-ідей у громадах області.

Фото без описуФото без опису

«Серед присутніх є люди, якими ми опікуємося. Це внутрішньо переміщені особи з тих регіонів, де проходять бойові, але для нас ці люди вже є мешканцями Прикарпаття, – зазначила Людмила Сірко. – Тож бажаю вам розпочати або розширити свій бізнес, щоб ми змогли допомагати нашим захисникам і захисницям у тилу наближаючи цим нашу перемогу».

Людмила Сірко зауважила, що сім одноденних семінарів з креативного підприємництва пройдуть у шести районах області та в Івано-Франківську.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора