Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Богдан Футерко: Ми напрацьовуємо нові ідеї та практики, щоб залучати інвестиції й не допустити відтоку робочих рук

Дата: 21.07.2022 18:23
Кількість переглядів: 202

Фото без опису
В Україні стартує проєкт «Розвиток бізнес-сектору України», який дозволить малим і середнім підприємствам розвивати партнерство та поширювати ефективні практики ведення бізнесу. Про це йшлося сьогодні під час презентації  концепції заходів проєкту, яка відбулася під час «круглого столу» в Івано-Франківській Торгово-промисловій палаті.

Фото без описуФото без описуФото без опису

«Війна спричинила негативні наслідки для економіки нашої держави. Більше половини представників малого та середнього бізнесу сьогодні не мають можливості повноцінно працювати. Порушені канали постачання та збуту, логістичні ланцюжки, – зазначив у своєму виступі заступник голови обласної державної адміністрації Богдан Футерко. – У нових реаліях бізнесу необхідно знайти свій шлях і забезпечувати економічний розвиток держави. На Прикарпатті успішно впроваджуються практики релокації виробництв із регіонів, де йдуть активні бойові дії. Ми напрацьовуємо нові ідеї та практики, які дозволяють залучати іноземні інвестиції та не допустити відтоку інтелектуальної робочої сили, особливо у ІТ-галузі. Тому такі проєкти є важливими не тільки для нас, а і для інших регіонів нашої держави».

Фото без опису

До онлайн-презентації долучилися керівники ТПП Донецької, Дніпропетровської, Чернігівської, Харківської, Запорізької, Полтавської, Житомирської та Одеської областей, адже передбачається участь підприємців із цих регіонів у тематичних навчальних бізнес-турах на Івано-Франківщині.

«Партнерами проєкту, який спрямований на налагодження міжрегіональних зв’язків, є дев’ять областей. У його рамках передбачаються вісім тематичних бізнес-турів Івано-Франківською областю, під час яких будуть представлені кращі практики ведення бізнесу у сільськогосподарській галузі, легкій, переробній, деревообробній галузях, готельно-ресторанній, туристичній та ІТ-сферах. Це дасть можливість підприємцям із інших областей отримати інформацію щодо можливостей ведення підприємницької діяльності та налагодити особисті зв’язки. За результатами проєкту буде проведено бізнес-форум, який стане трампліном для майбутньої співпраці, створення спільного продукту, нових комерційних підприємств, ринків та великих міжрегіональних ініціатив задля економічного розвитку України у цей непростий час», – зазначила керівниця проєкту Леся Круп’як.

Додамо, що проєкт реалізовується на базі торгово-промислових палат дев’яти областей та загалом триватиме до кінця року. Його реалізовуватиме команда Івано-Франківської ТПП за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора