Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

ВСТУП 2022: ПОДАННЯ ЗАЯВ ДО ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ТА СТАРТ РЕЄСТРАЦІЇ КАБІНЕТІВ У МАГІСТРАТУРУ

Дата: 01.08.2022 20:05
Кількість переглядів: 238

Фото без опису
Сьогодні, 1 серпня 2022 року, почалася реєстрація електронних кабінетів для вступників у магістратуру на основі дипломів бакалавра, спеціаліста, магістра.

Можливість подання заяв на бюджет і контракт буде відкрита з 16 серпня до:

  • 23 серпня – для вступу за результатами індивідуальної усної співбесіди;
  • 15 вересня – для вступу за результатами МТНК/МКТ або фахового іспиту в закладі освіти.

Після цього подати заяви можна буде тільки на контрактну форму. Реєстрація електронних кабінетів буде відкрита до 31 жовтня.

«За перші пів години зареєстровано 985 кабінетів», – повідомив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет у телеграм-каналі.

Також Міністр навів статистику подання заяв до закладів ФПО та ЗВО.

«Станом на 1 серпня 2022 року до закладів ФПО подано майже 153 тис. заяв від випускників 9-х і 11-х класів. За три доби випускники 11-х класів і вступники на основі диплома фахового молодшого бакалавра, молодшого бакалавра чи молодшого спеціаліста для здобуття вищої освіти подали понад 13 тис. електронних заяв», – зазначив Сергій Шкарлет.

Приймання заяв для здобуття вищої освіти на основі диплома фахового молодшого бакалавра, молодшого бакалавра чи молодшого спеціаліста та повної загальної середньої освіти триватиме до 8 серпня (для вступу на бюджетну та контрактну форми за результатами індивідуальної усної співбесіди, творчих конкурсів) та до 23 серпня (для вступу на контрактну форму за результатами НМТ і творчих конкурсів). Після цього заяви прийматимуть виключно на контрактну форму здобуття освіти.

Для створення кабінету потрібно зазначити:

  • логін (адреса електронної пошти, до якої ви маєте доступ і яка не заборонена на території України);
  • пароль (придумати самостійно та запам'ятати для подальших входів у кабінет);
  • номер, PIN-код і рік отримання сертифіката МТНК/МКТ (ЄВІ/ЄФВВ);
  • серію та номер диплома, на основі якого ви вступаєте (бакалавра, спеціаліста, магістра). 

Якщо вступник не має сертифіката, то для додаткової ідентифікації потрібно вказати номер (без серії) документа, що посвідчує особу, на який оформлено документ про освіту. 

Докладні інструкції з подання електронних заяв доступні в розділі «Інформація для вступника» (текстова інформація, відео).

Звертаємо увагу на основні питання під час реєстрації кабінету:

  1. Реєстрація на МТНК/МКТ і реєстрація електронного кабінету вступника – це різні процеси. На МТНК/МКТ вступник реєструється для складання тестування, а електронний кабінет необхідний для подання заяв на вступ;
  2. Логін і пароль від кабінету учасника вступних випробувань на сайті УЦОЯО не можна використовувати як логін і пароль до електронного кабінету вступника – це різні системи;
  3. Фотографії, які ви завантажуєте в кабінет, використовуються закладом освіти для замовлення студентських квитків, тому радимо завантажувати коректні фото (не селфі);
  4. Мотиваційний лист необхідно додавати до кожної заяви під час її подання. Можливість додавання мотиваційних листів у кабінеті буде відкрита під час прийому заяв (16 серпня).

Нагадаємо, наукові, науково-педагогічні та педагогічні працівники не підлягають призову на військову службу в умовах мобілізації.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора