Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Світлана Онищук: Спільно працюємо задля енергетичної безпеки та незалежності нашої держави

Дата: 03.08.2022 12:17
Кількість переглядів: 154

Фото без опису
Світлана Онищук: Спільно працюємо задля енергетичної безпеки та незалежності нашої держави

Учора голова обласної військової адміністрації Світлана Онищук відвідала підприємство газовидобування, щоб переконатися у надійному проходженні опалювального сезону.

Варто зазначити, що 6 років поспіль в нашій області нарощують обсяги видобутого блакитного палива. На цьому підприємстві завдяки новітньому обладнанню з високим ступенем автоматизації забезпечується стабільний видобуток газу. Навіть в умовах війни продовжуються розпочаті перспективні проєкти і плануються нові.

Фото без опису

Зараз важливо збільшувати власний видобуток природного газу. На цьому наголошувалося в Лугано, у рамках ініціативи United 24, під час презентації Плану відновлення та розвитку України Президента Володимира Зеленського. Визначено цей напрям одним із пріоритетних.

«Стабільна робота підприємств нафтогазовидобувної галузі у воєнний час є для нас міцною опорою, – наголосила Світлана Онищук. – Основні фактори, що мають позитивний вплив на розвиток регіону області – це гідна заробітна плата для працюючих, значні надходження до обласного та місцевого бюджетів, податкових та рентних платежів. Тільки протягом 2021 року рента громадам Івано-Франківської області склала майже 30 млн грн,Спільно працюємо задля підвищення надійності і якості газопостачання, щоб забезпечити енергетичну безпеку та незалежність нашої держави».

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора