Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Визначено переможців премії імені Володимира Полєка в галузі краєзнавства 2022 року

Дата: 12.08.2022 11:46
Кількість переглядів: 175

Фото без опису
Сьогодні в обласній державній адміністрації відбулося засідання комісії з призначення премії імені Володимира Полєка в галузі краєзнавства.

Співголови комісії – заступник голови обласної державної адміністрації Богдан Футерко та перший заступник голови обласної ради Василь Гладій – зазначили, що до участі у конкурсі були допущені четверо номінантів. Премія діє на Прикарпатті вже понад 10 років, присуджується щорічно лауреатам за вагомий внесок у справу вивчення, збереження і популяризацію історико-культурної спадщини та розвиток різних напрямків краєзнавчих досліджень.

Фото без описуФото без опису

За результатами обговорення і таємного голосування членами комісії переможцями були визначені:

- член Національної спілки краєзнавців України, заслужений вчитель України, авторка численних статей на історико-краєзнавчу тематику Оксана Тебешевська;

– член Національної спілки краєзнавців України, доктор медичних наук, автор книги «Маріямпіль – місто Марії», один із ініціаторів відновлення дендрологічного парку у селі Маріямпіль, дослідник історії села Володимир Боцюрко;

- колектив у складі члена Національної спілки краєзнавців України, професора, доктора історичних наук, автора численних історико-краєзнавчих видань Олега Жерноклеєва та членкині Національної спілки краєзнавців України, авторки монографії «150 із 150 000… Голокост євреїв Прикарпаття як складова етнодемографічної катастрофи Східної Галичини» та інших фундаментальних праць у сфері краєзнавства Любов Соловки.

Урочистості з нагоди нагородження лауреатів премії імені Володимира Полєка в галузі краєзнавства відбудуться восени цього року.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора