Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Створюємо комфортні умови для розвитку бізнесу на Прикарпатті, – Світлана Онищук

Дата: 22.08.2022 11:48
Кількість переглядів: 308

Фото без опису
Голова обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації Світлана Онищук продовжує відвідувати релоковані на Івано-Франківщину підприємства. Одне з них переїхало з Ірпеня.

Слід зазначити, що ця компанія належить до провідних виробників нетканих матеріалів в Україні. Виробляють утеплювачі для одягу, наповнювачі для меблів, матраців, ковдр, покривал та багато іншої продукції.

Підприємство має багаторічний досвід у створенні сучасних нетканих матеріалів для легкої промисловості, співпрацює з провідними компаніями швейної галузі і сучасними брендами, постійно розвивається і розширює асортимент продукції.

Наразі вже налагоджено виробничий процес і працевлаштовано 17 прикарпатців. Троє працівників приїхали з Ірпеня, вони навчають і передають свій досвід. Після війни підприємство не планує згортати свою роботу на Прикарпатті, а працюватиме тут і надалі.

«Підприємство уже адаптувалося, налаштувало свою діяльність, перевезло повністю обладнання, – відзначає Світлана Онищук. – Нам важлива його робота, бо будуть створюватися додаткові робочі місця та сплачуватися податки у місцеві бюджети. Тож, працюємо задля нашої Перемоги і створюємо комфортні умови для розвитку бізнесу в нашому регіоні».


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора