Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Людмила Сірко: Ми повинні зробити все для того, щоби у воєнний час діти почували себе у безпеці

Дата: 30.08.2022 08:56
Кількість переглядів: 209

Фото без опису
Заступниця голови обласної державної  адміністрації Людмила Сірко взяла участь в тематичному обласному форумі «Громада для дітей, діти - для громади».

До заходу долучилися заступник директора департаменту з питань захисту прав дітей та забезпечення стандартів рівності - начальник відділу з питань організації оздоровлення та відпочинку дітей Національної соцслужби Володимир Вовк, представники  структурних підрозділів ОДА, органів місцевого самоврядування, соціальної сфери області та керівників служб у справах дітей територіальних громад Івано-Франківщини.

Фото без опису

На форумі обговорено ряд актуальних питань щодо захисту прав та законних інтересів дітей у територіальних громадах в умовах воєнного стану, розвитку сімейних форм виховання та, відповідно, й створення безпечного середовища для дітей.

«Діти - це наше майбутнє, майбутнє, за яке зараз борються наші Захисники та Захисниці.  Захист дітей  сьогодні  - це наше основне завдання.  Ми повинні зробити все для того, щоби  у воєнний час діти почували себе у безпеці», - зазначила Людмила Сірко.

Фото без опису

Зауважимо, що на Івано-Франківщину прибуло понад 45 тис. дітей, з яких 362 переміщені особи із закладів цілодобового перебування; 357 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; 29 дитячих будинків сімейного типу та 13 прийомних сімей.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора