Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

У Міндовкіллі обговорили хід реалізації Програми «ЄС для навколишнього середовища: зелена економіка» в Україні (EU4Environment)

Дата: 02.09.2022 13:45
Кількість переглядів: 182

Фото без опису
Програма «ЄС для навколишнього середовища: зелена економіка» багатовекторна та охоплює такі компоненти, як оцінка впливу на довкілля та стратегічна екологічна оцінка, реформи у сфері екологічних фінансів, управління відходами та державного природоохоронного контролю; зелена модернізація; екологічні стандарти, маркування і доступ товарів українських товаровиробників на європейській ринок; розвиток екосистемних послуг тощо.

Всі компоненти та напрямки є важливими для сфери захисту довкілля, європейської інтеграції України та зеленого переходу.

“Підтримка європейських партнерів в цей час для нашої країни дуже важлива. І вкрай цінна міжнародна технічна допомога. Поки наші хлопці захищають країну на передовій, маємо тримати свій фронт – напрацьовувати та реалізовувати ті заходи, які допоможуть Україні в процесі відновлення та повноцінного входження до Європейської родини. Тож разом з партнерами ми повинні збалансувати і відредагувати спільні завдання, орієнтуючись на виклики сьогодення”, - відзначив заступник Міністра Євгеній Федоренко.

Під час розширеної робочої наради з представниками Програми «ЄС для навколишнього середовища: зелена економіка» в Україні (EU4Environment) обговорили результати діяльності проєкту у 2019 - 2022 роках та окреслили подальшу загальну рамку співпраці, якою її бачить Міндовкілля.

Позиція Міністерства – маємо так налагодити спільну роботу, щоб навіть після завершення проєктів МТД, їх напрацювання мали практичне застосування в Україні, а розпочаті дії – реальне продовження. Тоді міжнародні партнери матимуть успішну реалізацію компонентів, а Україна – якісне впровадження реформ.

Джерело: https://mepr.gov.ua/news/39648.html


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора