Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Обласна військова адміністрація здійснює постійний контроль за виконанням планових показників з підготовки до зими

Дата: 15.09.2022 15:30
Кількість переглядів: 205

Фото без опису
У середу, 14 вересня, відбулося чергове засідання Штабу із забезпечення сталого проходження опалювального сезону, організації упередження аварій та проведення оперативних відновлювальних робіт на об’єктах життєзабезпечення Івано-Франківської області в осінньо-зимовий період 2022/23 року. Участь у його роботі взяв заступник голови обласної державної адміністрації Вадим Созоник.

 

Фото без опису

 

Під час засідання йшлося про підготовку до опалювального сезону 2022/23 року в умовах російської агресії у населених пунктах з централізованим теплопостачанням, створення необхідного резерву матеріально технічних засобів для їх використання в разі виникнення надзвичайних ситуацій, достатнього запасу альтернативних видів палива для безперебійної роботи джерел теплової енергії.

Фото без опису

Також обговорено питання реагування на надзвичайні ситуації, характерні для осінньо-зимового періоду, зокрема порушення транспортного сполучення у разі настання несприятливих гідрометеорологічних умов, та інші проблемні питання, які виникають при підготовці до опалювального сезону 2022/23 року в умовах російської агресії, вирішення яких потребує допомоги обласної військової адміністрації.

Фото без опису

У зв’язку з військовою агресією з боку російської  федерації - питання сталого проходження опалювального сезону 2022/23 року надважливе для всієї країни та області зокрема. Тому Івано-Франківською обласною військовою адміністрацією здійснюється постійний контроль за виконанням планових показників з підготовки до зими, заходів з енергозбереження, створення запасів матеріалів та обладнання для проведення аварійно-відновлювальних робіт на об’єктах житлово-комунального господарства.

Більше фото за посиланням.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора