Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Світлана Онищук відвідала поранених Захисників і передала для військового госпіталю медичне обладнання

Дата: 19.09.2022 15:51
Кількість переглядів: 158


Івано-Франківський військовий госпіталь отримав лабораторна обладнання, а саме центрифугу та гематологічний аналізатор крові. Прилади передали  голова обласної військової адміністрації Світлана Онищук, народна депутатка України Олена Вінтоняк та директор департаменту охорони здоров’я ОДА Ігор Дмитренко.

Отримати таке обладнання вдалося за фінансової підтримки Провінційної ради Конгресу Українців Канади в Альберті.

"Сьогодні наші медики, як і бійці Збройних сил України, наближають Перемогу над ворогом, рятуючи життя наших Захисників та Захисниць. Результатом їхньої роботи є збереженні життя наших військовослужбовців і допомога пораненим бійцям", - наголосила Світлана Онищук.

 

Як зазначив керівник ДОЗ ОДА, такий гематологічний аналізатор здатний виконувати великий об’єм кількісних та якісних досліджень крові та диференціює лейкоцити за трьома субпопуляціями.Крім того, використання гематологічного аналізатора мінімалізує витрати реактивів, що, своєю чергою, здешевлює собівартість аналізу. Сприяє роботі й зручне програмування та керування даними.

Що стосується лабораторної центрифуги, то це медичне обладнання призначене  для виділення з крові червоних кров’яних тіл, тромбоцитів, лейкоцитів і плазми.

"Результати аналізів, які будуть отримувати завдяки цьому обладнанню, дозволять лікарям швидко та максимально точно встановити ряд діагнозів, що ще більш актуально в умовах війни", - зазначив директор департаменту охорони здоров’я Ігор Дмитренко.

Крім того, посадовці відвідали поранених бійців, поспілкувалися з ними, щоб з перших вуст дізнатися про головні потреби та чим допомогти. Також  подякували їм за мужність, відданість та патріотизм.

Слова подяки висловили й всім донорам та благодійникам, що допомагають наближати день нашої перемоги.

Більше фото за посиланням.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора