Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Людмила Сірко: Працюємо задля створення рівних можливостей обстеження й лікування всіх людей, незалежно від віку та фізичного стану

Дата: 22.09.2022 15:36
Кількість переглядів: 129

Фото без опису
У міському клінічному перинатальному центрі Івано-Франківської міської ради  обладнали кабінет із гінекологічним кріслом для надання медичної допомоги жінкам з інвалідністю.

Ознайомитися із умовами надання медичної допомоги людям з інвалідністю у даному закладі завітали заступниця голови обласної державної адміністрації Людмила Сірко, представники Національної Асамблеї людей з інвалідністю України, громадської організації «СЛІД».

Фото без опису

Під час зустрічі із лікарями та медичними працівниками обговорили важливі питання професійної та якісної медичної допомоги жінкам з інвалідністю.

«Вкрай важливо почути проблематику від пацієнтів лікарні. Усі жінки,  в тому числі з інвалідністю, заслуговують на доступні гінекологічні послуги.  До слова, лише в Івано-Франківську проживають 5790 жінок з інвалідністю, з них 419 - першої групи. На сьогоднішній день у перинатальному центрі отримали медичні послуги близько 50 тисяч жінок, у тому числі 98 жінок з інвалідністю», - зауважила Людмила Сірко.

Фото без опису

Посадовиця наголошувала на тому, що медицина усього світу працює задля створення рівних можливостей обстеження й лікування всіх людей, незалежно від віку та фізичного стану.

«Отримане універсальне гінекологічне крісло, яке відповідає міжнародним стандартам, дасть можливість абсолютно усім жінкам, в тому числі  з інвалідністю, отримати комфортні та необхідні гінекологічні послуги. Саме цей проєкт реалізований за підтримки Національної Асамблеї людей з інвалідністю України та громадської організації «СЛІД», - зазначила Людмила Сірко.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора