Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Людмила Сірко провела нараду із керівниками профільних структурних підрозділів обласної військової адміністрації щодо проблемних питань соціальної сфери

Дата: 03.10.2022 13:16
Кількість переглядів: 182

Фото без опису
Сьогодні, 3 жовтня, під керівництвом заступниці голови обласної державної адміністрації Людмили Сірко відбулася нарада з керівниками профільних структурних підрозділів ОДА.

Обговорювали питання щодо соціального захисту населення, надання необхідної допомоги внутрішньо переміщеним людям та  охорони здоров’я. Наголошувалося на можливості залучення міжнародних благодійних організацій задля вирішення даних проблемних питань, які виникають у напрямках соціальної підтримки ВПО.

На початку зустрічі Людмила Сірко зауважила: «Одним із пріоритетних завдань обласної військової адміністрації  - надання допомоги внутрішньо переміщеним людям.  З перших днів війни дуже багато переселенців знайшли прихисток  на Прикарпатті. Щодня ми опрацьовували механізми щодо переселення  їх у інші зручні житлові приміщення  та надання їх найнеобхіднішої  допомоги».

Фото без опису

Зауважувалося, що незважаючи на те, що у державі зараз повномасштабна війна росії проти України, департамент соціальної політики ОДА працює злагоджено. В області організовано роботу координаційного штабу для тимчасово переміщених осіб, оскільки  па Прикарпаття  від початку війни переїхали 147 тисяч 172 особи, з яких 45 тис 784 дітей до 18 років, осіб працездатного віку, які потребують працевлаштування - 6 тис, осіб з інвалідністю - 4 тисячі  255, осіб пенсійного віку - 17 тис 959.

Фото без опису

Йшлося про урядові соціальні програми для ВПО, соціальні виплати з державного бюджету для переселенців, гуманітарні допомоги, які надають міжнародні благодійники,  фінансову підтримку обласної влади, облаштування соціальних закладів для проживання переселенців. Особливо звернули увагу на потребу в забезпеченні житлом та належними умовами  для  проживання переміщених осіб похилого віку, осіб з інвалідністю, хворих, які потребують особливого догляду.

Фото без опису

Також обговорили питання щодо  захворюваності на COVID-19. Наголошувалося, що в області продовжує зростати рівень захворюваності на COVID-19. Акцентувалася увага на важливості вакцинації проти цієї недуги, оскільки саме імунізація є єдиним шляхом вберегтися від цієї хвороби.  

На завершення  Людмила Сірко  дала відповідні доручення керівникам  обласних управлінь та структурних підрозділів ОДА  щодо  вирішення  проблемних питань, які обговорювалися на нараді.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора