Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Представники агробізнесу звернулися до Уряду щодо необхідності продовження строку відстрочки від мобілізації працівників агросектору

Дата: 24.10.2022 11:17
Кількість переглядів: 140

Фото без описуЯк повідомили в департаменті агропромислового розвитку обласної державної адміністрації, Асоціація "Український клуб аграрного бізнесу" звернулася до Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля з проханням пролонгувати строк дії відстрочки від мобілізації ще на 2 місяці задля безперебійної роботи підприємств агросектору.

Як зазначив державний секретар Міністерства аграрної політики та продовольства України Віктор Канцурак, наразі пролонгація відстрочки є необхідним кроком для забезпечення продовольчої безпеки держави.

"Бронювання військовозобов’язаних працівників підприємств, установ і організацій агропромислового комплексу є край важливим для завершення сільськогосподарських польових робіт. В листопаді уже завершиться відстрочка від призову відповідно до наказів, які були видані в травні 2022 року та березні-квітні 2022 року. Мінагрополітики підтримує агросектор і до прийняття необхідного законопроекту вважає необхідним пролонгувати уже видані бронювання", - підкреслив посадовець.

Прийняття урядового законопроєкту про внесення змін до Закону України № 7687 "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію щодо бронювання військовозобов'язаних на період мобілізації на воєнний час є необхідним та вкрай важливим. Представники агросектору просять урядовців підтримати повторне продовження на два місяці строку дії відстрочки від мобілізації на період розробки та затвердження відповідного законодавства й врегулювання оновленої процедури бронювання.

Наголошуємо,  що  починаючи   з  14  жовтня   бронювання   військово-  зобов’язаних працівників підприємств, установ і організацій агропромислового комплексу можливе виключно через кабінет запитів на бронювання.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора