Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Івано-Франківщина отримала необхідний гуманітарний вантаж для внутрішньо переміщених людей від Міжнародної організації з міграції

Дата: 24.10.2022 11:19
Кількість переглядів: 392

Фото без опису15 прикарпатських територіальних громад отримають 2000 гігієнічних наборів для сімей внутрішньо переміщених осіб.  Гуманітарну допомогу надали громадам, які прихистили найбільше переселенців. 

«Обласна військова адміністрація, безпосередньо працюючи із міжнародними донорами, вивчає потреби ВПО, які проживають у кожній територіальній громаді. Ми враховуємо потреби не тільки тих переселенців, які проживають у тимчасових житлових приміщеннях комунальної і державної форми власності, але й тих, які проживають у приватному секторі. Звичайно, що особливу увагу ми приділяємо малозабезпеченим, багатодітним сім’ям або сім’ям, які виховують діток з інвалідністю», - розповіла Людмила Сірко. 

Фото без опису

Посадовиця зауважила, що територіальні громади отримали необхідні гігієнічні набори, відповідно до кількості внутрішньо переміщених людей, які проживають на їх території. Вона переконана, що це дуже потрібна допомога. На сьогодні в області проживають близько 147 тисяч переселенців, тому гуманітарні пакунки прикарпатські громади  отримуватимуть й надалі. 

Людмила Сірко, представники Міжнародної організації з міграції ООН та територіальних громад обговорили питання щодо необхідності забезпечення внутрішньо переміщених людей обігрівачами, генераторами та продуктами харчування.  Також йшлося й про поточні ремонти у центрах тимчасового проживання ВПО.

«Міжнародні благодійні організації активно допомагають зібрати необхідну допомогу для переселенців, потребу яких ми вивчаємо. Завдяки нашій подальшій плідній співпраці з іноземними партнерами внутрішньо переміщені люди будуть забезпечені усім необхідним. Висловлюємо щирі слова вдячності благодійним організаціям, які допомагають переселенцям у нелегкий час», - наголосила Людмила Сірко.

Фото без опису

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора