Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Представники Прикарпаття взяли участь у міжрегіональному форумі «Підтримка бізнесу та просування експорту задля сталого регіонального розвитку»

Дата: 26.10.2022 12:19
Кількість переглядів: 176

Фото без опису
25 жовтня, Рівненщина об’єднала на форумі представників бізнесу, митної служби, податківців та експертів з Івано-Франківської, Львівської, Закарпатської, Рівненської та Чернівецької областей.

Фото без опису

Від Прикарпаття у заході взяли участь заступник директора департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури Івано-Франківської ОДА – начальник управління Офісу децентралізації Володимир Попович, начальник управління цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації облдержадміністрації Ігор Фіняк та регіональна координаторка ПРООН в Івано-Франківській області Леся Попелюх.

Фото без опису

Попри повномасштабне вторгнення росії на територію України та негативні прогнози зовнішня торгівля та бізнес в західних регіонах України розвивається.

Тому головною метою форуму є сприяння налагодженню конструктивного діалогу між владою та бізнесом щодо експортної діяльності в умовах війни, обговорення оптимальних шляхів підвищення експортного потенціалу суб’єктів підприємництва, а також представлення інструментів підтримки та стимулювання експортної діяльності на національному рівні.

З вітальним словом до учасників форуму звернулися начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль, а також керівник програми регіонального розвитку ПРООН в Україні Мустафа Саіт-Аметов.

Фото без опису

На першій панельній сесії обговорили питання ролі держави в сприянні експортерам у просуванні їх продукції за кордоном. Відтак під час другої частини форуму обговорювалися шляхи підвищення експортного потенціалу суб’єктів підприємництва, стимулювання експортної діяльності. Про впровадження європейських механізмів митного контролю та спеціальних транзитних спрощень йшлося під час третьої сесії.

Фото без опису

У фінальній частині форуму представники делегацій мали змогу поділитися кращими практиками підтримки експортної діяльності проєкту GIZ/ПРООН.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора