Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Відбулося засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

Дата: 28.10.2022 10:51
Кількість переглядів: 142

Фото без опису
Під керівництвом заступниці голови обласної державної адміністрації Людмили Сірко відбулося засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Під час наради обговорювали питання стану заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах державної та комунальної форми власності. Йшлося й про погашення заборгованості зі сплати страхових внесків до Пенсійного фонду України.

«Наша область є тиловою та прийняла понад 147 тисяч внутрішньо переміщених осіб, – а це також і понад шість тисяч осіб, які потребують працевлаштування, створення нових робочих місць, з них 674 особи  – з числа ВПО. Тому для нас надважливо, щоби заборгованість із заробітної плати зменшувалася швидкими темпами», – зауважила, розпочинаючи засідання комісії, Людмила Сірко.

Посадовиця розповіла, що обласна військова адміністрація зацікавлена  у тому, щоби на Прикарпаття й надалі прибував релокований бізнес, завдяки якому забезпечуватимуться роботою прикарпатці та внутрішньо переміщені люди.

На засіданні обговорили заходи, які вживаються задля забезпечення погашення заборгованості з виплати заробітної плати працівникам підприємств-боржників під час дії воєнного стану, проблемні питання, що заважають ефективній роботі підприємств й призводять до невиплати заробітної плати. Мовилося й про шляхи погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах.

За підсумками засідання тимчасової комісії напрацьовано алгоритм подальших дій, а керівникам обласних служб, структурних підрозділів ОДА, підприємств надано відповідні рекомендації щодо активізації роботи в напрямку погашення наявної заборгованості та недопущення її зростання.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора