Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

ЮНІСЕФ доставив в Україну 2,3 млн доз вакцини Pfizer за підтримки США

Дата: 01.11.2022 15:14
Кількість переглядів: 275

Фото без опису
24 жовтня 2022 року Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) доставив в Україну 2,3 млн доз мРНК-вакцини проти COVID-19 Comirnaty виробництва Pfizer-BioNTech, які надав уряд США в рамках ініціативи COVAX.

Вакцину розвезуть в 23 регіони України. Зокрема, у місто Київ надійде більше 31 тисячі доз, Львівщина отримає понад 29 тисяч, Полтавщина – більше 23 тисяч, Харківська, Одеська та Київська області – близько 20 тис. доз. Таким чином, в кінці жовтня та на початку листопада в регіони надійде понад 332 тисяч вакцини.

«Дякуємо партнерам за незмінну підтримку України і вакцини для захисту українців від COVID-19. У часи коли зусилля лікарів, сили та ресурси медичної системи зосереджені на допомозі нашим захисникам на фронті, дуже важливо, щоб кожен українець отримав свій захист від COVID-19, захистивши себе від  ускладнень хвороби. Залишайтеся сильними і здоровими, це складова нашої неодмінної перемоги», – зазначив Міністр охорони здоров’я Украіни Віктор Ляшко.

«Ці 2,3 млн доз протиковідної вакцини Pfizer, отримані на безоплатній основі – що на сьогодні є найбільшим вантажем вакцин, який ми безкоштовно надали Україні – є одним із напрямів допомоги з боку США, мета якої – захистити здоров'я українців напередодні зими. Після його отримання, загальна кількість вакцин, наданих від початку пандемії, складає вже 6,4 млн. доз. Цей вантаж є лише одним із прикладів непохитної рішучості американського народу підтримувати Україну та українців під час розв'язаної Росією брутальної війни. Маю додати, що я надзвичайно пишаюся тими результатами, яких наша команда USAID досягла починаючи з лютого цього року у забезпеченні нагальних гуманітарних потреб громадян України. На тривалішу перспективу, USAID також співпрацює з Україною у вдосконаленні системи охорони здоров'я та розбудові міцніших державних інституцій – а це принесе позитивні результати для багатьох поколінь українців» – Тимчасовий повірений у справах США в Україні Крістофер В. Сміт.

«ЮНІСЕФ продовжує підтримувати Україну, зокрема через доставку вакцин від небезпечних інфекцій. На тлі війни особливо важливо, щоб якомога більше людей були захищені від COVID-19. Якщо ви ще не вакцинувались - будь ласка, зробіть це. І не забувайте про бустер, щоб посилити захист, особливо якщо ви належите до групи ризику», – сказав голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні Мурат Шахін.

«ВООЗ продовжує підтримувати українську систему охорони здоров’я з імунізацією проти COVID-19 під час війни в різних технічних сферах, включаючи стратегічне направлення, загальнонаціональну програму розбудови потенціалу працівників охорони здоров’я та пряму оперативну допомогу в охопленні вакцинацією груп високого ризику та особливо вразливих груп серед населення. Ця нова партія вакцин проти COVID-19, завдяки ініціативі COVAX, забезпечить безперервний курс захисту українців від коронавірусу. Варто нагадати, що люди похилого віку та люди з хронічними захворюваннями є найбільш уразливими та повинні отримати повну вакцинацію, у тому числі ревакцинацію. Вакцини доступні в закладах охорони здоров’я та безоплатні», – Гійом Симонян, в.о. представника ВООЗ в Україні.

Вакцина призначена як для первинного курсу імунізації, так і для бустерної дози (першої та другої). 

Нагадаємо, що другу бустерну дозу в Україні можуть отримати всі люди старше 18 років. Особливо важливо, щоб бустер отримали люди з груп ризику - люди поважного віку, з онкологією, серцево-судинними захворюваннями, бронхіальною астмою, діабетом. Люди з ослабленою імунною системою можуть отримати до 5 доз вакцини проти COVID-19.

Ініціатива COVAХ спрямована на забезпечення справедливого та рівноправного доступу до вакцин від COVID-19 для кожної країни світу. Роботу COVAX координують Глобальний альянс з вакцин та імунізації (GAVI), ВООЗ та Коаліція з питань інновацій для готовності до епідемій (CEPI), а ЮНІСЕФ взаємодіє з виробниками та партнерами щодо закупівель та логістики вакцин від COVID-19. COVAX працює з організаціями громадянського суспільства, виробниками вакцин, урядами США, Великобританії, Європейського Союзу, зі Світовим банком та іншими.

Актуальну інформацію де можна зробити щеплення проти COVID-19 дивіться за посиланням https://bit.ly/vaccinationpoints


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора