Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Як отримати довідки ОК-5 та ОК-7 у Пенсійному фонді України

Дата: 12.11.2022 17:11
Кількість переглядів: 142

Фото без опису
Чимало застрахованих осіб звертаються до головного управління Пенсійного фонду України в області за отриманням довідок ОК-5 та ОК-7.

Довідки ОК-5 та ОК-7 це індивідуальні відомості про застраховану особу з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Довідка ОК-5 формується за будь-який період, починаючи з 2000 року, і містить дані щодо суми заробітку для обчислення пенсії, визначення страхового стажу, сплати страхових внесків. На підставі цієї довідки застрахована особа отримує інформацію щодо набутого страхового стажу та заробітної плати, яка буде врахована при призначенні пенсії.

Довідка ОК-7 містить відомості про суми заробітної плати, з якої сплачується єдиний соціальний внесок, та страховий стаж за період із 2011 року. Зазвичай, довідку ОК-7 використовують для визначення страхового стажу для розрахунку сум лікарняних, нарахування допомоги по безробіттю тощо.

Отримати довідки ОК-5 та ОК-7 можна онлайн – через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua) або у мобільному застосунку «Пенсійний фонд»:

1. Натисніть «Вхід» та авторизуйтесь у зручний для Вас спосіб (за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП) або логіну, або системи ID.GOV.UA, або Дія.Підпис);

2. У розділі «Комунікації з ПФУ» оберіть пункт «Запит на отримання електронних документів»;

3. У полі «Тип звернення» оберіть «Довідка ОК-5» або «Довідка ОК-7» (загальні дані вже будуть заповнені системою) та надайте згоду на передачу та обробку своїх персональних даних;

4. Після цього натисніть «відправити до ПФУ».

Довідка формується і надсилається автоматично в особистий кабінет (розділ «Мої звернення»).

  • онлайн на порталі Дія (diia.gov.ua) чи у мобільному застосунку ДІЯ;
  • особисто, звернувшись до будь-якого сервісного центру Пенсійного фонду України, з паспортом та довідкою про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний код).

Довідка видається безоплатно у день звернення.

Довідково

За 10 місяців 2022 року головним управлінням сформовано 9719 довідок форми ОК-5 та 5333 довідки форми ОК-7.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора