Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Людмила Сірко провела нараду із керівниками профільних обласних управлінь та структурних підрозділів обласної військової адміністрації

Дата: 14.11.2022 15:28
Кількість переглядів: 137

Фото без опису
Сьогодні, 14 листопада, під керівництвом заступниці голови обласної державної адміністрації Людмили Сірко відбулася нарада з керівниками профільних структурних підрозділів ОДА, обласних управлінь, служб та представника Урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю в облдержадміністрації Миколи Макара. Під час наради обговорювали питання соціального захисту осіб з інвалідністю, реалізації соціальних програм їх підтримки, надання їм необхідної допомоги, забезпечення засобами реабілітації, протезно-ортопедичними виробами та засобами для пересування.

Фото без опису

На початку зустрічі Людмила Сірко зауважила: «Обласні служби турбуються про соціальний захист осіб з інвалідністю. Нашим завданням є об’єднати в єдину систему зусилля держави й суспільства задля захисту та забезпечення їх прав», - наголосила Людмила Сірко.

Фото без опису

Посадовиця акцентувала увагу на можливості залучення міжнародних благодійних організацій задля вирішення проблемних питань, які виникають у напрямках соціальної підтримки осіб з інвалідністю.

Обговорювали сучасні зміни у законодавстві з питань реалізації прав осіб з інвалідністю, фінансове забезпечення заходів щодо соціальної захищеності цих людей, захист внутрішньо-переміщених осіб з інвалідністю та надання низки послуг для них у ЦНАПАх.

Йшлося й про урядові соціальні програми для ВПО, соціальні виплати з державного бюджету для переселенців, гуманітарні допомоги, які надають міжнародні благодійники, фінансову підтримку обласної влади, облаштування соціальних закладів для проживання переселенців. Особливо звернули увагу на потребу забезпечення житлом та належними умовами для проживання переміщених осіб похилого віку, осіб з інвалідністю, хворих, які потребують особливого догляду.

Фото без описуФото без опису

Також на нараді акцентовано увагу на реалізації завдань щодо підтримки сімей постраждалих, загиблих у бойових діях під час війни росії проти України, зниклих безвісти та про підтримку сімей полонених. Важливими є й питання надання психологічної допомоги та реабілітації військових Збройних сил України та реалізації відповідної державної програми.

Завершуючи нараду, Людмила Сірко надала відповідні доручення керівникам обласних управлінь та структурних підрозділів ОДА щодо вирішення проблемних питань, які обговорювалися на нараді та подякувала їм за співпрацю і відданість справі.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора