Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Розпочинаємо Тиждень безпеки дорожнього руху

Дата: 14.11.2022 16:12
Кількість переглядів: 177

Фото без опису
З 14 по 20 листопада в Україні відбудеться 2-й етап Тижня безпеки дорожнього руху, який покликаний привернути увагу суспільства до проблем травматизму та смертності на українських дорогах і пошуку шляхів їх подолання в умовах воєнного часу.

Серед заходів Тижня заплановано проведення тематичного круглого столу з онлайн-трансляцією за участю представників профільних державних відомств та структур, фахівців транспортної галузі, громадськості, міжнародної науково-практичної конференції «Реалізація та розвиток публічної політики у сфері безпеки дорожнього руху під час війни та у повоєнний період» на базі Донецького державного університету внутрішніх справ.

Окрім цього, заходи Тижня передбачають проведення щорічних традиційних шкільних онлайн-уроків з безпеки дорожнього руху та щорічної загальнонаціональної благодійної акції зі здачі крові «Здай кров – врятуй життя».

Також традиційно під час 2-го етапу відбудеться підведення підсумків та оголошення переможців V щорічного Всеукраїнського конкурсу соціальних фото- та відеоробіт в рамках національного проєкту «Безпечна країна» та проведення виставки кращих фоторобіт номінації «Молодь за безпеку дорожнього руху».

Інформацію стосовно Тижня можна отримати з наступних джерел:

сайт організатора: https://medtransvp.com.ua/ (розділ: Тиждень БДР);

YouTube-канал «Безпечна країна»: http://www.youtube.com/c/Безпечнакраїна;

соціальна мережа Facebook: https://www.facebook.com/tbdrua/.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора