Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Школа благодійності для педагогів та Марафон добрих справ для закладів освіти

Дата: 15.11.2022 14:31
Кількість переглядів: 123

Фото без опису
З метою поширення культури благодійності, яка є складовою фінансової грамотності серед молоді, та підвищення фінансових навичок благодійників-освітян Національний банк України за підтримки Міністерства освіти і науки України разом з іншими партнерами буде проводити Школу благодійності для педагогів та Марафон добрих справ для закладів освіти в межах міжнародного благодійного руху «Щедрий вівторок» (#Щедрий вівторок).

Школа благодійності – освітній проєкт для педагогів від Національного банку України та благодійних фондів щодо того, як допомагати ефективно та з максимальною користю. На заходах учасники дізнаються:

- як організувати благодійний проєкт у навчальному закладі;

- про практичні поради від представників благодійних фондів;

- про цікаві кейси благодійних проєктів від педагогів навчальних закладів;

- про фінансові навички благодійника від експертів Національного банку. 

Термін проведення Школи благодійності: з 21 до 29 листопада 2022 року; участь – безкоштовна; учасники – вчителі та викладачі; місце проведення – Zoom.

Марафон добрих справ – освітня ініціатива, де діти та молодь навчаються благодійництву, роблять добрі справи та діляться ними в соціальних мережах. Термін проведення Марафону – з 29 листопада до 19 грудня 2022 року. Ініціатива покликана заохочувати дітей до добрих справ та підвищувати культуру благодійності серед молодого покоління. Участь у заходах можуть брати заклади дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти; заклади професійної, фахової передвищої та вищої освіти.

Учасники Школи благодійності та Марафону отримають від Національного банку України електронні сертифікати про участь, переможці Марафону – цікаві призи. Детальніше про умови та організацію освітніх заходів можна дізнатися за посиланням: https://promo.bank.gov.ua/giving-tuesday/ .

Реєстраційна форма для участі в Школі благодійності для педагогів: https://docs.google.com/forms/d/1iGEmTJCQmnXwiBF6ei9xs6mYth8m2fiFoHFrndQGAE0/viewform?edit_requested=true .

Реєстраційна форма для участі в Марафоні добрих справ для навчальних закладів: https://docs.google.com/forms/d/1n5kLjaEHbTJQT_mgAEH5GiYvgXaxyjVCxHrRawfVq-Q/viewform?edit_requested=true .

Сподіваємося на плідну співпрацю!

СЛАВА УКРАЇНІ!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора