Духовенство району, представники влади та громадськості вшанували пам'ять видатного церковного та громацького діяча Святійшого Патріарха Київського і всієї України Володимира (Романюка) (1925-1995).
Сьгодні, 9 грудня, у місті Косові урочисто відзначили 97-у річницю з дня народження видатного релігійного, громадського діяча сучасності, одного із засновників незалежної Православної Церкви в Україні, Володимира (Романюка), який народився в селі Хімчин Косівського району.
Всечесні отці відправили поминальну панахиду за спокій душі Святійшого Патріарха, а представники влади району поклали квіти до пам’ятника Патріарху.
Участь у молебні також взяли голова Косівської райдержадміністрації-начальник районної військової адміністрації Наталія Кучма, заступник голови райдержадміністрації Василь Жмендак, заступник Косівського міського голови Володимир Петричук, голова Рожнівської територіальної громади, працівники райдержадміністрації та жителі міста.