Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

ОВА поглиблює співпрацю із міжнародною гуманітарною організаціє «Action Against Hunger» для забезпечення продуктами харчування, психосоціальною та грошовою допомогою переселенців

Дата: 15.12.2022 11:06
Кількість переглядів: 79

Фото без описуСьогодні заступниця голови обласної державної адміністрації Людмила Сірко зустрілася із представниками міжнародної гуманітарної організації «Action Against Hunger». Під час робочої зустрічі обговорили актуальні потреби внутрішньо переміщених людей та механізм надання їм необхідної допомоги.

Людмила Сірко подякувала міжнародним благодійним організаціям, які допомагали з початку військових дій росії проти України вирішувати проблемні питання на Прикарпатті.

"Разом ми працювали задля вирішення питань щодо прийняття переселенців, розгортання для цього необхідних ліжко-місць, забезпечення ВПО засобами гігієни, продуктами харчування, медикаментами, побутовою технікою та загалом усім необхідним. Вирішували питання щодо надання дітям планшетів, ноутбуків, які проходять навчання онлайн», - зазначила Людмила Сірко.

Йшлося про співпрацю із міжнародними благодійними фондами для проведення капітальних та поточних ремонтів приміщень, які облаштовують для внутрішньо переміщених людей, виділені для цього кошти благодійників та із місцевих бюджетів. Наголошувалося, що обласна військова адміністрація спільно із міжнародними партнерами, органами місцевого самоврядування працює над цими завданнями, оскільки є подальші запити з інших областей України щодо прийняття переселенців на Прикарпатті.

 

Говорили і про працевлаштування переселенців, підтримку соціально-вразливих верств населення та дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, забезпечення обігрівачами, термосами, бойлерами, генераторами та теплим одягом.

Представники гуманітарної організації «Action Against Hunger» розповіли про напрямки, над якими працюють, та допомогу, яку можуть надати переселенцям. Також опрацьовується питання щодо співпраці цієї організації з Івано-Франківським регіоном щодо забезпечення продуктами харчування, надання необхідної психосоціальної та грошової допомоги переселенцям.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора