Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

За підтримки міжнародних організацій в області планують проводити заходи із психосоціальної підтримки для дітей різних вікових груп

Дата: 26.12.2022 16:33
Кількість переглядів: 226

Фото без описуДнями під керівництвом заступниці голови обласної державної адміністрації Людмили Сірко та за участю фахівців структурних підрозділів ОВА, представників благодійних фондів "Terre des homes", «Рокада», «Захід Шанс», благодійної організації БФ «Карітас-Івано-Франківськ УГКЦ» та громадської організації «Проліска» відбулася третя зустріч регіонального саб-кластеру з захисту прав дітей в Івано-Франківській області.

На початку зустрічі Людмила Сірко подякувала учасникам саб-кластеру за допомогу дітям внутрішньо переміщеним людям, зокрема й за проведені психосоціальні заняття, екскурсії, інтерактивно-пізнавальні заняття, новорічні ігри, вистави, ярмарки, майстер класи та інші заходи, які вже відбулися та заплановані.

Учасники обговорили актуальні потреби внутрішньо переміщених людей, які проживають на Прикарпатті. Йшлося про необхідність забезпечення закладів, де проживають ВПО, генераторами різної потужності, бойлерами, теплим одягом та постільною білизною. Також мовилося про потреби дітей ВПО щодо надання їм необхідної комп’ютерної техніки - планшетів, ноутбуків, інтерактивних розвиваючих ігор, тощо.

Під час зустрічі відбулася презентація оновленої мапи присутності партнерів саб-кластеру з захисту дітей в області. Акцентовано увагу на потребах у психосоціальних заняттях, які партнери проводять та планують проводити з дітьми та їх батьками/опікунами.

Олена Єфименко, проектний менеджер «Terre des Hommes», розповіла про особливості проведення заходів із психосоціальної підтримки для дітей різних вікових груп.

Своєю чергою Людмила Сірко подякувала представникам благодійних фондів та організацій за ініціативи та надану допомогу ВПО, зокрема й дітям переселенців, зауваживши, що за сприяння цих організацій створюються всі умови задля ефективної допомоги усім потребуючим у складний час війни.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора