Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Телеканали Прикарпаття відтепер тільки в цифрі

Дата: 30.12.2022 09:50
Кількість переглядів: 273

Фото без опису2022 рік завершується повним і остаточним переходом на багатоканальне мовлення усіх місцевих телекомпаній Івано-Франківської області. Упродовж грудня на 30 ТВК в обласному центрі розпочали мовлення ТОВ «ТРК 3-Студія» і два місцеві кабельні телеканали: Івано-Франківське міське комунальне підприємство телерадіокомпанія «Вежа» і ТОВ «Івано-Франківська телерадіокомпанія «Канал-402».

Про це повідомляє представник Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення в області Ігор Маслов.

За його даними, локальний мультиплекс в обласному центрі був прорахований у другій половині 2021 року. В грудні 2021 року Національна рада оголосила конкурс на три програми на 30 ТВК, але після початку повномасштабної російсько-української війни конкурс був скасований.

ТОВ «ТРК 3-Студія» як телекомпанія, що здійснювала мовлення протягом 27-ми років на 30 ТВК в аналоговій формі, переоформила свою ліцензію відповідно до Плану розвитку національного телерадіоінформаційного простору. Вона внесла зміни до ліцензії в частині технології мовлення й отримала можливість працювати в цифрі на одній із прорахованих програм.

15 грудня Національна рада ухвалила рішення про видачу дозволів на тимчасове мовлення на період дії воєнного стану (терміном на 1 рік) двом місцевим кабельним каналам – «Вежа» і «Канал-402». Вже 22 і 27 грудня відповідно ці компанії розпочали багатоканальне телемовлення на 30 ТВК в обласному центрі.

Окрім власних передач, місцеві мовники транслюють в ефірі загальнонаціональний марафон «Єдині новини».


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора