Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

У минулому році релоковані на Прикарпаття підприємства працевлаштували у себе 159 осіб

Дата: 13.01.2023 08:52
Кількість переглядів: 264

Фото без опису
Івано-Франківською обласною службою зайнятості минуло річ налагоджено співпрацю з 98 роботодавцями, які перемістили свою діяльність на Івано-Франківщину з територій, де велися бойові дії або існувала загроза бойових дій (13 підприємств на сьогодні повернулися на попереднє місце розташування).

Працівники служби зайнятості під час зустрічей із релокованими роботодавцями отримали інформацію про оперативну та перспективну потребу в 309 працівниках. Впродовж 2022 року за сприяння служби зайнятості на підприємства, які перемістили свою діяльність на Прикарпаття, було працевлаштовано 159 осіб, у тому числі 30 – внутрішньо переміщених.

Нині в області залишилися працювати 85 релокованих підприємств.

У службі зайнятості нагадують: якщо ви шукаєте роботу або ж маєте потребу в працівниках, зверніться в будь-яку філію, управління, відділи філій Івано-Франківського обласного центру зайнятості (контактні телефони та адреси за посиланням http://surl.li/cbiiq).

Консультації з питань пошуку роботи можна отримати на офіційному телеграм-акаунті обласної служби зайнятості https://t.me/DCZ_IF, а також за номером телефону гарячої лінії – 066-655-4033.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора