Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

МОН активно сприяє співпраці з громадськістю та розвитку державно-приватного партнерства

Дата: 17.01.2023 16:58
Кількість переглядів: 106

Фото без опису
Вчора, 16 січня, міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет разом із президентом ГО «Інститут професійних кваліфікацій» Олексієм Мірошниченком підписали Меморандум про співпрацю, щоб налагоджувати комунікацію з громадськістю та розвивати державно-приватне партнерство.

«На жаль, щодня майже в кожному куточку України ворог завдає великих руйнувань. В окремих містах і селах не залишилося жодної вцілілої будівлі. Тому одним із наших пріоритетних напрямів є створення умов для підготовки першокласних фахівців робітничих професій, яких будуть активно залучати до відновлення та відбудови України після Перемоги», – зазначив Сергій Шкарлет.

Передбачено об’єднання зусиль для розвитку професійної (професійно-технічної) освіти та забезпечення підготовки кваліфікованих кадрів для економіки України.

Серед основних напрямів співпраці: підвищення якості професійної (професійно-технічної) освіти, зокрема через створення та поширення сучасних матеріалів для цифрової освіти; наповнення цифрової платформи «Світ професій» та впровадження інноваційних цифрових технологій в освітній процес; розвиток системи професійної орієнтації дітей, молоді та дорослих, спрямованої на залучення більшої кількості населення до здобуття професійної (професійно-технічної) освіти; актуалізація знань і навичок, якими мають володіти випускники профтехів відповідно до вимог ринку праці тощо.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора