Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Бережи себе!

Дата: 31.01.2023 09:41
Кількість переглядів: 131

Фото без опису
У межах співпраці Міністерства охорони здоров’я України та громадської організації “INSCIENCE” за фінансової підтримки Світового банку та Швейцарської конфедерації реалізується комунікаційна кампанія “Бережи себе” (ознайомитись можна за посиланням https://inscience.io/berezhy-sebе/).

Її мета - викликати в українців бажання берегти себе та піклуватись про свій організм завжди, а особливо в час війни, пропагувати цінність здоров’я серед широкої аудиторії.

У рамках кампанії розміщуємо відповідні інформаційні матеріали:

1. Бережи себе, бо у твоїй пам’яті ще так багато місця для нового (Мозок людини може вмістити приблизно 2,5 мільйона гігабайтів інформації. Цього вистачить на пів мільярда українських пісень).Фото без опису

2. Бережи себе, бо ти важлива частинка всесвіту

(Більшість хімічних елементів, з яких ми складаємося, утворювалися в зорях протягом мільярдів років. Кожен та кожна з нас — частинка космосу, яка може зробити цей світ кращим).

 

Фото без опису

3. Бережи себе, бо твоя ДНК - унікальна (Наші ДНК відрізняються лише на 0.1%, але цього достатньо, щоби колір очей, характер та наші смаки були унікальними).

 

Фото без опису

4. Бережи себе, бо ти такий важливий для України, як еритроцити - для крові (Вони переносять кисень від легень до кожної клітинки в організмі і підтримують наше життя).

Фото без опису

5. Бережи себе, бо твої очі мають побачити ще так багато краси (Людське око може розрізняти близько 10 мільйонів кольорів. Цього вистачить, щоб намилуватися красою української природи — від Актівського каньйону до карпатських лісів).

Фото без опису

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора