Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Косівщина інтенсивно долучається до національної кампанії рекрутингу «Гвардія наступу»: час повертати своє

Дата: 09.02.2023 16:47
Кількість переглядів: 279


Міністерство внутрішніх справ України оголошує про формування кількох додаткових бригад Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. Вони мають посилити наші сили для захисту нашої країни. Аби посилити українські сили оборони саме у наступальних діях зі звільнення усіх окупованих територій високо вмотивованими воїнами, держава розпочинає національну кампанію з рекрутингу.

Сьогодні, 9 лютого, голова Косівської районної державної (військової) адміністрації Наталія Кучма відвідала ЦНАП Косівської територіальної громади та перевірила організацію процесу з облаштування робочих місць для фахівців цих служб та інше забезпечення. 

Поспілкувалися з працівниками Національної поліції, державної прикордонної та Національної гвардії щодо проведення роз'яснювальної роботи серед населення. 

Комплектування цих бригад ґрунтується саме на наборі високо вмотивованих кадрів.  Головний фокус – на особистостях. На людях, які здатні самостійно ухвалювати рішення, вмотивованих звільняти українську землю та наших людей.

Кампанія спрямована винятково на найм вмотивованих людей, які добровільно записуються до тих бригад, що найкраще пасують їм за ідеологією та цінностями.

Усі, хто вступає на службу у ці новостворені бригади, матимуть такі самі пільги, гарантії, як і у ЗСУ. Крім того, захисники отримають низку пільг, зокрема:

  • Можливість отримати вищу освіту під час служби безкоштовно або пільгово;
  • Щорічна відпустка, тривалість якої зростає зі збільшенням вислуги років;
  • Окрім загального страхового стажу, служба зараховується до стажу державної служби;
  • Право на пенсію після 25 років календарної служби, зокрема і за змішаним із цивільним стажем.

Всі охочі можуть отримати фахову консультацію та подати заявку на вступ до штурмових бригад  Нацгвардії, Нацполіції та Держприкордонслужби щодня у ЦНАПах району.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора