Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Повідомлення про наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами Фізичної особи-підприємця Опирука Петра Васильовича

Дата: 14.02.2023 11:31
Кількість переглядів: 191

Повідомлення про наміри отримати дозвіл на викиди
забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами
Фізичної особи-підприємця Опирука Петра Васильовича

Повне найменування суб’єкта господарювання: Фізична особа-підприємець Опирук Петро Васильович.

Скорочене найменування суб’єкта господарювання: ФОП Опирук П.В.

Ідентифікаційний номер фізичної особи за ДРФО: 2790521877.

Місцезнаходження суб’єкта господарювання, контактний номер телефону, адреса електронної пошти: 78650, Івано-Франківська обл., Косівський район, с. Соколівка; +38(097)5300207; tovptrans@gmail.com.

Місцезнаходження об’єкта: 78601, Івано-Франківська область, Косівський район, Косівська міська територіальна громада, м. Косів, вул. Грушевського, 5.

Мета отримання дозволу на викиди : надання права експлуатувати об’єкт, з якого надходять в атмосферне повітря забруднюючі речовини або їх суміші, за умови дотримання встановлених відповідних нормативів граничнодопустимих викидів та вимог до технологічних процесів у частині обмеження викидів забруднюючих речовин протягом визначеного в дозволі терміну.

Відомості про наявність висновку з оцінки впливу на довкілля: висновок відсутній, оскільки дана діяльність не підлягає оцінці впливу на довкілля відповідно до ст. 3 Закону України “Про оцінку впливу на довкілля”.

Загальний опис об’єкта. Основним видом діяльності ФОП Опирук П.В є інший пасажирський наземний транспорт (код КВЕД 49.39). Порушується клопотання про видачу дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами автозаправної станції.

Потужність виробництва складає 300 т дизельного палива на рік.

На автозаправній станції ФОП Опирук П.В. в м. Косів розташовано: один резервуар для зберігання пального об’ємом 10 м3 та одна ПРК.

     Згідно ДСП 173-96 відстань від автозаправних станцій з підземними резервуарами для зберігання рідкого палива до меж ділянок дитячих дошкільних  закладів,  загальноосвітніх шкіл, шкіл-інтернатів, лікувально-профілактичних  закладів,  до  стін житлових та інших громадських будівель і споруд, дитячих ігрових майданчиків і місць відпочинку населення  слід  приймати за розрахунком забруднення атмосферного повітря шкідливими викидами АЗС, але не менше 50 м.

Найближча житлова забудова знаходиться за межами СЗЗ.

Відомості щодо видів та обсягів викидів забруднюючих речовин.  На території підприємства ФОП Опирук П.В виявлено 2 стаціонарних джерела викидів, в т.ч. неорганізованих джерел – 1 (з них: ПРК – 1 шт.), джерел оснащених ГОУ не виявлено.

Перелік речовин, які викидаються від джерел, складає: 11000/2754 – Неметанові леткі органічні сполуки/ Вуглеводні граничні С12-С19 – 0,012 т/рік.

Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва. Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва для 3 групи згідно Наказу Міністерства екології та природних ресурсів № 348 від 30.10.2014 року не надаються.

Перелік заходів щодо скорочення викидів забруднюючих речовин. Перелік заходів щодо скорочення викидів забруднюючих речовин для 3 групи згідно Наказу Міністерства екології та природних ресурсів № 348 від 30.10.2014 року не надається.

Дотримання виконання природоохоронних заходів щодо скорочення викидів. Дозвіл отримується вперше, в зв’язку з цим природоохоронні заходи щодо скорочення викидів не застосовувались.

Відповідність пропозицій щодо дозволених обсягів викидів законодавству.

По неорганізованих джерелах викидів № 2 (паливо-роздавальна колонка)- пропозиції щодо дозволених обсягів викидів забруднюючих речовин не надаються, так як для них нормативи граничнодопустимих викидів забруднюючих речовин не встановлюються. Регулювання викидів від організованих джерел здійснюється шляхом встановлення наступних вимог.

Для ДВ №1 (резервуар для зберігання ДП): Вуглеводні граничні С12-С19 - граничнодопустимі викиди не встановлені, так як викиди цих забруднюючих речовин не підлягають регулюванню і за результатами розрахунку розсіювання на границі СЗЗ не мають перевищення гігієнічних нормативів.

Зауваження та пропозиції громадських організацій та окремих громадян щодо видачі дозволу на викиди для суб’єкта господарювання направляти у Косівську районну державну адміністрацію за адресою: 78601, Івано-Франківська обл., місто Косів, м-н. Незалежності, буд. 11, e-mail: mail@kosivrda.gov.ua. Строки подання зауважень та пропозицій: протягом 30 календарних днів з дати публікації в друкованих ЗМІ.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора