Оборона й захист України – основні завдання мобільного прикордонного загону «Сталевий кордон».
Це один із восьми підрозділів, які формуються під егідою МВС у межах національної кампанії добровільного рекрутингу «Гвардія Наступу»
Сьогодні, 16 лютого, відбулася зустріч голови районної державної адміністрації-начальника районної військової адміністрації Наталії Кучми із старшим офіцером з добору (м. Івано-Франківськ) 31-го прикордонного загону підполковником Вячеславом Михайловичем Онофреєм, щодо укомплектування 15-го мобільного прикордонного загону «Сталевий кордон» в рамках рекрутингової кампанії «Гвардія Наступу».
До складу 15-го мобільного прикордонного загону «Сталевий кордон» запрошуються: чоловіки, жінки, медики, кухарі, ІТ спеціалісти, зв’язківці та всі особи віком від 18 до 60 років, які в добровільному порядку виявили бажання приєднатися до однодумців для наближення нашою перемого над ворогом. Загін забезпечений високою матеріально-технічною та навчально-матеріальною базою для підготовки осіб за певною військовою спеціальністю. Підготовка триватиме від 2 до 4 місяців.
15-й мобільний прикордонний загін створений як підрозділ нового зразка. Його структура, система управління та навчання побудовані з урахуванням викликів, які стоять перед Україною. В рядах підрозділу воїни, які першими зустріли ворога на кордоні, боронили Азовсталь, знаходилися на лінії оборони на Лиманському та Бахмутському напрямках, захищали держрубіж з країною-агресором. Для виконання завдань мобільний прикордонний загін на озброєнні має протитанкові та артилерійські розрахунки, групи аеророзвідки та розрахунки ПЗРК. Його завдання – посилити оборону та захист нашої держави, укріпити кордон України, адже прикордонники перші на держрубежі та є невід’ємною складовою Сил оборони країни.
Перші на кордоні, перші в наступі.