Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Алгоритм дій служби у справах дітей (ССД) щодо влаштування дитини до закладу соціального захисту дітей:

Дата: 20.02.2023 08:37
Кількість переглядів: 329

Фото без опису
1 ССД ОВА забезпечують постійне оновлення інформації щодо наявності вільних місць в ПС, ДБСТ, закладах, відповідно до онлайн форми.

2 ССД за місцем виявлення дитини:

📌Вживає вичерпних заходів для оперативного (протягом однієї доби) влаштування дитини в сім'ю патронатного вихователя, сім'ю знайомих родичів, або до закладу соціального захисту дітей

📌У разі неможливості влаштувати виявлену дитину до патронатної сім'ї, сім'ї знайомих, родичів, закладу соціального захисту дітей в регіоні виявлення дитини, - перевіряє інформацію про наявність вільних місць у закладах або сімейних формах виховання інших регіонів. Для таких випадків має буди визначено місце (заклад, лікарня тощо), куди буде тимчасово поміщена дитина до вирішення питання про її влаштування в заклад іншого регіону. Термін перебування в такому закладі має бути мінімальним (не більше трьох діб)

📌Дитина також може бути влаштована до закладу, який евакуйовано в межах України чи за кордон. У такому випадку дитина зараховується до закладу і видається наказ про її евакуацію.

📌Повідомляє ССД ОВА можливими засобами зв'язку про необхідність влаштування дитини в іншому регіоні

📌Разом із ССД ОВА узгоджує:

- питання влаштування дитини в іншому регіоні, відповідно до наявності вільних місць

- супроводжуючих осіб, їхні контакти, контакти у тому числі приймаючої сторони, які будуть здійснювати переміщення дитини

- маршрут переміщення дитини

- місце, дату і час зустрічі та передачі дитини

- готує документи для влаштування дитини (довідку про стан здоров'я, документи, що підтверджують особу, статус, інформацію про батьків, інших законних представників, родичів та їх контактні дані тощо, у разі наявності)

- готує акт прийому передачі дитини (використовується форма Акту, Порядку, затвердженого постановою КМУ № 866)

📌Якщо відома інформація про батьків, інших законних представників, родичів дитини їм надається інформація про місце перебування дитини та роз'яснюється вимоги законодавства про порядок спілкування з дитиною, можливість її забрати до себе в сім'ю.

📌Керівник закладу, до якого влаштовано дитину вживає заходів щодо постановки дитини на облік внутрішньо переміщених осіб.

#нацсоцслужба_пояснює


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора