Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

ГО “Вектор прав людини” запрошує додати свою ініціативу про надання онлайнової психологічної та правової допомоги в умовах війни до збірки-публікації

Дата: 21.02.2023 14:54
Кількість переглядів: 142

Фото без опису
ГО «Вектор прав людини» запрошує усіх зацікавлених осіб поділитись своїм досвідом надання онлайнової психологічної та правової допомоги в умовах війни РФ проти України та додати історію про вашу лінію допомоги/гарячу лінію у публікацію.

Вже минув майже рік з моменту повномасштабного вторгнення російської федерації і люди в Україні та поза її межами зробили стільки неймовірного для допомоги одне одному, що, по-перше, це точно додає віри і сил для Перемоги України, а, по-друге, дуже важливо зафіксувати цей важливий досвід.

Команда ГО «Вектор прав людини» у 2022 році запустила «Лінію психологічної та правової допомоги від ГО «Вектор прав людини» як реакцію на наслідки повномасштабного вторгнення РФ на територію України. На перших етапах вона мала назву «Психологічна та правова допомога для людей з інвалідністю в умовах воєнного стану», що відображала нашу основну цільову аудиторію. Робота розпочалась 12 квітня. Згодом реагуючи на запити,  розширювалося коло людей, яким потрібно було надати допомогу, адже кількість потерпілих від війни, на жаль, щодень збільшується.

Детальніше про лінію допомоги можна дізнатись за посиланням: https://hrvector.org/podiyi/22-12-13-newhl та на сайті у розділі «Новини» — https://hrvector.org/podiyi/  

За час роботи ГО “Вектор прав людини” вкотре переконалась, що дуже важливо об’єднувати зусилля для найкращої допомоги людям та показувати світу та одне одному приклади як знаходити виходи зі складних життєвих обставин, в яких ми всі опинились.

ГО “Вектор прав людини” підготували опитувальник, що містить запитання, які допоможуть їм ПІДГОТУВАТИ ПУБЛІКАЦІЮ, у якій планується зібрати досвіди різних ініціатив про надання онлайнової психологічної та правової допомоги. Публікація видаватиметься двома мовами: українською та англійською та поширюватиметься в Україні та закордоном.

НАВІЩО?

  • Забезпечити кращу допомогу людям, які постраждали від війни в Україні, наприклад, лінкуванням до різних ініціатив;
  • Можливість для різних ініціатив знайти партнерів для співпраці в Україні та закордоном;
  • Поширити свій досвід в Україні та закордоном;
  • Генералізувати та зберігти свій досвід допомоги;
  • Шукати спільні рішення в умовах нових викликів, що постають у роботі. 

ЯК?

Заповніть, будь ласка, форму за посиланням: https://bit.ly/3QOQfnw

КОЛИ?

Публікація планується до виходу у лютому 2023 року, тому дуже просимо вас заповнити опитувальник до 5 лютого включно. 

ПРО КОГО?

У публікації буде висвітлена інформація про онлайнові/гарячі лінії психологічної та правової допомоги, які надавали та надають допомогу у зв’язку з війною РФ проти України. Така лінія може бути окремим проєктом громадського об’єднання, напрацюванням ініціативної групи, діяти в межах державного органу чи органу місцевого самоврядування. Лінія може бути створена як до 24 лютого 2022 року, так і після, головне, щоб допомога надавалась в поточних умовах з моменту повномасштабного вторгнення РФ на територію України. Лінія може надавати тільки психологічну, тільки правову допомогу, ту і ту разом, а також поряд з цим забезпечувати іншу допомогу. 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора