Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Щоб почути молодих людей – при Івано-Франківській ОВА створять молодіжну раду

Дата: 03.03.2023 15:13
Кількість переглядів: 175

Фото без опису
Передбачається, що цей консультативно-дорадчий орган буде незалежний у прийнятті рішень та впливатиме на спілкування молоді та влади. Він створюється з метою залучення молоді до формування та реалізації молодіжної політики в області.

Учора, 21 лютого, в ОВА презентували ініціативну групу з підготовки та проведення установчих зборів для формування складу молодіжної ради при Івано-Франківській обласній військовій адміністрації.

Хто ж до неї увійшов?

Представниця громадської організації «Вільний Студент» Василина Заяць;

Голова громадської організації «ТИЗМІНИ» Світлана Івасишин;

Член студентського самоврядування «Студентський сенат Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника» Вікторія Лялюк;

Уповноважений представник громадської організації «ЗЕ!МОЛОДІЖКА» Максим Мензатюк;

Член громадської організації «Первинна профспілкова організація студентів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника» Іван Хом’як.

Привітав ініціативну групу заступник начальника управління спорту та молодіжної політики ОДА Костянин Лисейко. Посадовець зауважив: «Молодіжна рада – це інструмент молодіжного «голосу», який дає можливість почути молодих людей. Сьогодні ми зробили перший крок до створення Молодіжної ради при Івано-Франківській обласній державній (військовій) адміністрації».

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора